České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Královská cesta stravy "Aerobní cvičení" Najděte cvičení perfektní pro sebe! [BIG LOG]

 


Dva ptáci s jedním kamenem zdvojnásobili jako vyjíždějící! Jaký je účinek jízdy na kole?

jízdní kolo, které se často používají v každodenním životě je účinným nástrojem, aby skutečně strava jako pokračující jednoduché aerobní cvičení. Proč nezkoušíte trochu venku, jízdu na kole?

Jízdní kola jsou cvičení, která se mohou pochlubit zvláště vysokou spotřebou kalorií, společně s koupáním, mezi aerobními cviky. Konkrétně například, pokud osoba vážící 70 kg jízda na kole po dobu 30 minut, bude to asi 294 kcal a 1 764 kcal za 3 hodiny. V případě osoby o hmotnosti 100 kg bude za tři hodiny 420 kcal a za 3 hodiny 2,520 kcal.

Jako důvod pro vysoký výdej kalorií jízdních kol můžete pozitivně využít vaše svaly nohou. Vzhledem k tomu, že svaly na nohou jsou jedním z největších svalů v těle, také se zvýší kalorický výdaj.
rozdíl, jako je například

jogging, je relativně možné stravy jízdních kol je také pohyb bude pravděpodobně pokračovat, protože to sedí na horní části jízdního kola. Někdy se zdá, že "Budete mít stehna silnější, když bicyklujete?" Ale ve skutečnosti je to opak. Pevným uvedením svalové síly do dolní části těla se uvolňuje bazální metabolismus a usnadňuje spalování tuku.

jízdních kol, nikoli jako pohyb a cvičení pod názvem „Dnes, pojďme do trochu vzdálené výborný má slevu“, „kana Pojďme k místu, kde se jízdní kolo? dnes.“ Stejně jako bavit se trochu vyjít ven, bude snadné pokračovat. Pokud se můžete opakovat jako součást svého života, bude to efektivnější.

Pokračování rozumně je zkratka k úspěchu stravy! Proto doporučujeme jízdu na kole, protože je to cvičení, které lze provést ve stejnou dobu.

Ovládání popálenin s rychlostí chůze! Chůze dieta

Chůze dieta atraktivní začít snadno! Zdá se, že je někdo, kdo vidí efekt snadno a někteří lidé se nedostanou na tenké. Jaký je rozdíl? Najděme tipy pro provedení efektu.

Lidé dostávají asi 80% zdrojů energie z lipidů v klidu. Avšak při lehkém aerobním cvičení, jako je chůze, se tento rozdíl snižuje na přibližně 50%. Jinými slovy, to znamená, že podíl tuku používaného jako energie je vyšší při relaxaci než při výkonu.

Nicméně, protože samozřejmě je spotřebované kalorie, zatímco větší je lepší během cvičení, lépe v klidu, neznamená, že tuk je více než spalování v průběhu cvičení. Například, typický dospělého muže (30s, odhaduje se o hmotnosti 65 kg), se procházel po dobu jedné hodiny při rychlosti asi min rychlost 90 m (přibližně 5 km za hodinu), aby energie přibližně 339kcal se spotřebuje Stane se to.

Procházka má snazší obraz než jogging, ale je to jemné hnutí, které spotřebuje pouze tuto kalorií. Aby se spálil tuk, zdá se, že rychlost chůze je důležitá. Být příliš brzy může být kontraproduktivní a hellip! Co?

Rychlost spotřeby lipidů se zvyšuje, protože intenzita cvičení je nižší. Například se říká, že klesá na cca 30% při běhu a zhruba o 20%, pokud jde o pomlčku. Jinými slovy, pokud zvýšíte příliš vysokou rychlost, bez ohledu na to, kolik kalorií budete konzumovat, bude vyšší než v klidu, účinnost spalování tuků se může snížit.

Pokud chodím příliš brzy, snažil jsem se tvrdě, ale tuk není hořet! Zdá se, že je možné myslet na něco. Je to důvod, proč chodit s mírnou rychlostí!

Snadno udržet všechny roční období! Co je aerobní cvičení, které lze provést uvnitř?

Počasí je pravděpodobné, že pokračovat ve špatný den nebo úpal je znepokojen klimatu, bude to představit aerobní druhy cvičení a metody, které mohou být v místnosti. Pokračování je bod! Podívejme se pevně i zde.

Jaké aerobní cvičení můžete dělat uvnitř?

Momo zvednutý S rovnou stálou pozicí, vystupujícím na místě, zatímco houpající paže tam a zpět. Výška stehna, nebo přibližně rovnoběžně s podlahou, je účinnější a zvýšit o něco vyšší. Udělejme tento pohyb střídavě 100 až 200 krát. V tuto chvíli, prosím, nepřestávejte dýchat, prosím dýchaj hluboce.

Squat (1) Otevřete nohy kolem šířky pasu a postavte se rovně, prodlužte obě ruce dopředu. (2) Udržujte rovnováhu a ohýbejte kolena s pasem dolů, dokud jsou podlaha a stehna paralelní. V tuto chvíli prosím dejte pozor, abyste si nemuseli dostat kolena před prsty. (3), jak to kdysi budete mít po dobu 3 sekund, pomalu zvýšit hip ve stavu, ve kterém vaše záda rovně a návrat do vzpřímené držení těla.

Oba jsou cvičení, které lze provést na místě! Vzhledem k tomu, aerobní cvičení nevyžaduje rychlé pohyby a silné hnutí, ale byl jsem docela možné, i ve svém pokoji.

Jak to bylo? Najděte aerobní cvičení, které je základem spalování tuku, cvičení, které vám vyhovuje, a podněte sílu vaší stravě!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena