České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bojím se, když nevím! Co je onemocnění způsobené tamponem "TSS" ... co? [Beautiful]

 


Jak správně umístit tampón?

To, co používáte pro hygienické potřeby, bude z velké části rozděleno do ubrousků a tamponů. K dispozici je také názor, jako je bolestivá vložit, ale tampon pro vložení do strnulé zóny v zadní části pochvy, bolest nemá žádné potíže, pokud můžete správně používat. Pokud máte pocit nekompatibility po vložení, existuje možnost, že tampon není ve správné poloze.

Při vkládání tamponu je to místo, kde se uvolníte. Je lepší vydechovat pomalu, aby vaše svaly nebyly strnulé s napětím.

Také jsem neměl & hellip; že tampon jeden z pěti příznaků TSS

japonský ženský příčina je použití, tampony. Na druhé straně, pokud ji zneužijete, může se stát akutním onemocněním nazývaným TSS (syndrom toxického šoku). Příčinou je, že je způsobena nehygienickým nebo zapomněním vyndat tampón.

Ve vzácných případech je Staphylococcus aureus, který generuje toxin, dlouhodobé používání tamponů, atd, a Staphylococcus aureus produkují toxiny proliferaci, to je takové, náhlý nástup horečky a zvracení v důsledku Odstraním bolestivé příznaky.

náhlá vysoká horečka a únava, průjem, příznaky pravděpodobného chybu i s jinými onemocněními TSS. Najdeme okamžitě lékaře u lékařské instituce, aniž bychom zanedbávali sebevědomí.

namísto tamponu? Zatímco v Japonsku používají

menstruačního kalíšku ještě nebyla schválena, je menstruační kalíšek obecných hygienických výrobků v Evropě a ve Spojených státech. Menstruační pohár je silikonový pohár, který umisťuje menstruační krve do pochvy. Protože může být použita opakovaně, je to také ekonomické.

Menstruační kalíšky, pokud je můžete nosit dobře, se zbaví krve. Vzhledem k tomu, že se vagina táhne a zmenšuje, vložený pohár nikdy neklesne. Více také na Keichiryou, ale protože tam je méně pravděpodobné, že k úniku, i když je připojen dlouhá doba, to je také atraktivní vyžaduje méně kolikrát nahradit než vložky a tampony.

K získání menstruačního poháru v Japonsku budeme dovážet jednotlivce, ale pouze proto, že společnost MHLW neschválila jako zdravotnické zařízení, a proto je pro použití velmi opatrná.

Myslím, že jste si myslel? Bez ohledu na to, jaký druh hygienického zboží používáte, je důležité pečovat o hygienu. Pečlivě manipulujte s hygienickými potřebami, aby nedošlo k neúmyslnému způsobení potíží.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena