České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Než začnete 妊 活, Za prvé, pojďme Totonoeyo těhotenství je snadné prostředí pro život [Yoshirogu]

 

divu, zdá se, že často nezaznamenávají, ale že je třeba zlepšit drahocenný těla a vytvořit prostředí, v těhotenství To je. Nejprve zkontrolujeme svůj životní styl jako jednu z vašich těhotenství. Jaký život je život a zvyky, aby Foster omilostněn důležitou život.

těhotenství stejný životní styl a onemocnění souvisejících s životním stylem je důležité

každodenní život je také důležitý v těhotenství, jako jeden z 妊 活 jednak přehodnocení životního stylu Doporučujeme, abyste to udělali jako první. Životní kontroly zahrnují stravu, cvičení, životní styl a spánek.

Přezkoumání a zlepšení
stravovací návyky

stravovací návyky, obžerství, nebo není narušení stravovacích návyků, jako je například, jak využít a restaurací a take-out nepravidelné jídlo.
s cílem vytvořit

těhotnou snadný tělo, to je důležité jíst vyváženou dobrou kvalitu potravin. Vzhledem k tomu, tělo je vyrobeno na základě živin obsažených v potravině, s cílem normalizovat funkci těla, co, kolik, jak jíst bude důležité. To není výjimka pro reprodukční funkce, jako je děloha a vaječníky.

Health Care University

Zdravotnické Diet Stejný zdroj doslovně strava je, že nejdůležitější k tělu, aby se.

Také je třeba přesunout tělo na tělo, aby i při pohybové návyky také Kokorogakeyo bude

výživy.

pohyb endokrinní (hormonální) systém, nervový systém, má rovněž vliv na aktivaci tři důležité sítě imunitního systému. Těchto tři sítě vytvářejí těhotenství a porod, které správně hrají příslušné role. Od tohoto bodu, pohyb je považován za dělat jednoduché tělo těhotenství velmi důležitá.
mít únavu

Health Care University

spánek a životní styl také pozor

spánek a tělo důležité obnovit a odpočinout mozek a tělo Je čas.

biologické hodiny je narušen, když je odchylka je biologický rytmus, ze skutečnosti, že různé tělesné funkce nefunguje správně, stane se méně pravděpodobné, že je těhotná. Nechte spát v noci co nejvíce a nechte spát dostat. Pak růstový hormon se podílejí na produkci vajec, jako je melatonin v souvislosti s vývojem folikulu, sekrece se zlepší těhotenství síla hormonu, který je vylučován v průběhu spánku je nahoru. Dále, aby se vzaly kvalitní spánek na REM spánek a non-REM spánek se opakuje střídavě, pojďme zdržet příjmu kofeinu a alkoholu před spaním.

Citace: Je-li zdravotní péče univerzitní

stres divergence je také důležité
je

stres nebyl schopen dobře divergentní, zdá se, že je vliv na sekreci hormonu. Když se dostanu do stresu, podstoupí hypotalamus obrannou pozici k ochraně svého těla a já jsem pronásledován stresovou reakcí. Potom bude příkaz k vylučování hormonů zanedbán. Jako výsledek, jako je menstruace zpožděním a bez ovulace, že by vyzvat těhotenství je obtížné stavu.

Citace: Health Care University

妊 活
dát jinou péči v

citlivost na chlad a špatný krevní oběh, protože to snižuje životní prostředí v těle, tělo chlazené ne zahřeje pozor také na zmírnění relaxaci a stres, jako například zadávání pomalu do horké vody, zkusme těhotenství snadnému zdravému tělu produkovat.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena