České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

3 velké živiny vyvážené dobře! „Skinny stress-less“ ve stravě zóně [Yoshirogu]

 
Co je vlastní

stravě je stres, který „nejedl“. Když stres zvětšuje, i to je považováno za pravděpodobné, že bude dávat vůz před koně špatném zdravotním stavu. Zóna dieta, která zdůrazňuje, že „účinně jíst“, budou tyto integrované vypadat.


stravě zóny a

zóna dieta, tím, že dobře vyvážené sacharidy, bílkoviny, lipidy, které jsou tři hlavní živiny, je upraven na práci těla do původního normálního stavu, Říká se, že je strava, která z něj dělá tenké tělo. Není mnoho okamžitý efekt, ale poté, co že je hubený zdravé, protože tam je malá možnost odskočit, se stala metoda dieta shromažďovat tajně popularity.

low-carb dieta je způsob, jak omezit sacharidy, zaměří dietu, aby se zabránilo prudkému nárůstu nebo poklesu inzulínu také způsobuje obezitu.

V kontrastu Zóna strava je tři hlavní živiny, spíše než slepě omezit sacharidy části „sacharid-protein-lipid“ 4: 3: Tím, že dobře je dáno rychlostí 3, stravě efekt To je možné očekávat.

Citace: Péče o pleť University

"sacharidy" jíst v pořádku?

Popularita metody diety je, myslím, že můžete vytáhnout sacharidů ze stravy „sacharidů omezené dietě“. Odstraněním sacharid, dočasně snižuje sacharidů v těle, ale říká se, že lze očekávat, že bude provedena s méně nehospodárného tuku, spíše považována za těle abnormální stav, ve kterém je cukr je nedostatečná, hodnota krevního cukru Existuje také možnost pokusit se o to zvýšit. Z toho, myšlenka, že sacharidy jsou zbytečné, není snad tak být nebezpečné.

být velmi omezené sacharidy, i když vede k prevenci obezity k rychlému zvýšení inzulínu je potlačen na zvýšení hladiny cukru v krvi, když zbytečně, zatímco sacharid je nedostatečná glukagon že se látka vyrábí, také se stalo problémem, že metabolická porucha je pravděpodobnější.

Citace: Skin Care University

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena