České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Opatrně! Klimatizační zařízení způsobuje problémy s kůží [krásné záznamy]

 

Přestože je to nepostradatelný klimatizační systém v teplých a chladných sezónách, říká se, že vzduch se vysouší, když se klimatizace aplikuje po celou dobu. Jaký je vliv použití klimatizace na pokožku?

Jaký je účinek klimatizace na pokožku?

Kromě sušení vzduchu uvnitř klimatizace může vítr z klimatizačního zařízení ovlivnit vlhkost pokožky.

Vzhledem k tomu, že je v místnosti pod vlivem klimatizačního uschnout, nevědomky nadále vysušit maz, stratum corneum bude i nadále, aby se stal křehký stav. Pokud je z klimatizační jednotky něco víc, vlhkost z kůže se ztratí v oku.

Citace: Péče o pokožku univerzity
Co je kožní potíže sušením?

Říká se, že pokud kůže vysuší, bude na pokožce snadno vrásčit. Také kožní buňky mohou ztratit vlhkost, což může vést k problémům s kůží, jako je ztráta pevnosti.

Suchá tkanina je snadno pokrčená, ale mokrý hadr je obtížně nasazený (nebo ne). To je stejné jako kůže, suchá kůže se snadno pokrčí. Dále, pokud není správná vlhkost, samotná buňka nebude schopna plnit původní funkci. Vytvrzením každé buňky se celá kůže stane těžkou a těsnost se ztratí. Současně buňky obklopující póry také ztrácejí vodu a stávají se menšími, takže póry vystupují nápadně nebo průhlednost ztrácí, což usnadňuje Kusumiho.

Citace: Skincare University

Jak mám používat klimatizaci?

Chci se vyhnout potížím s kůží kvůli klimatizaci, ale je také obtížné nepoužívat klimatizace vůbec v horkém a chladném období. Proto je efektivní, aby vlhkost byla pevně dodávána vlhkost zevnitř těla k pokožce.

Nejprve je důležité pít vodu a doplňovat vodu zevnitř těla. Pokud se vám opravdu záleží na mastnotě, lehce potlačte kapesníkem nebo podobně, a pak rozstříkejte mlhu a nechte doplnit vodu. Je také účinná příprava mazových membrán s olejem atd. S dlaní, která táhla jednu kapku oleje, pokud ji položíte, jako byste mohli držet tvář, neztratí se ani z výše uvedeného make-upu.

Citace: péče o pokožku univerzity

Péče o tělo

Vysušené vzduchem klimatizací může nepříznivě ovlivnit kůži. Také, i když vítr klimatizační jednotky dopadne přímo, vlhkost může být ztracena z kůže. Říká se, že hydratace je účinná pro vyloučení takových potíží s kůží.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena