České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Trpíte suchou kůží? Co je doplněk, který lze očekávat? [Miura]

 


V případě osoby se suchou kůží je mnoho kožních potíží, jako je svědění a bolest, a mnoho lidí, kteří mají potíže Není to tak? Tentokrát vám vysvětlím doplňky, které se zdají být účinné pro lidi v suché kůži.

Co je to složka, která povede suchou pokožku do normálního stavu?

Aby bylo možné vyřešit problém lidí v suché kůži, je důležité nejprve znát mechanismus pokožky. Jaké složky jsou nezbytné pro to, aby se suchá pleť dostala do normálního stavu?

zdravé stratům corneum, nadržené buňka překrývá blokově podobně, mezibuněčné lipidy, zejména sestávající z ceramidu mezitím nepřilne zrohovatělé buňky společně jako cement. Ceramidy, které dostatečně spojí korneocyty, pokožka funguje s "bariérovou funkcí", která udržuje vlhkost a chrání před vnějšími podněty a cizími látkami.

Citace: Péče o pleť University

je složka, která bude mít na kůži vlhkosti za účelem udržení zdraví stavu

kůže, jako jedna ze složek být klíčem Je to "ceramid", který lze dát. Například je dobré vzít to s doplňky. Chtěl bych vědět, jestli je možné tento ceramid užívat v doplňcích. Ceramide chrání proti vnějšímu podráždění a udržuje vlhkost pokožky. Zejména v případě, že byl zasažen kožní problémy, jako je suchá kůže, musíte být zálohována zevnitř a zároveň provést péče hydratační v ceramidů kosmetice zvenku je cílem ceramidů doplňků. Ceramid používaný v doplňku ceramidu se jeví jako mnoho rostlinných typů ceramidů extrahovaných z konnyaku a rýže atd.

Citace: péče o pokožku univerzity

účinek zlepšování suché pokožky doplňků ceramidu

Ceramide je součástí mnoha kosmetických prostředků a tak dále. Nicméně, opravdu očekáváte účinek zlepšování suché pokožky požitím ceramidu jako doplněk z úst?

I když představit jako jeden z různých výzkumů, 0,6 g doplňky pomocí ceramidu odvozené z rostlin každý den, po 4 týdnech, snižuje množství odpařování vlhkosti kůže Výsledkem bylo zlepšení retence vlhkosti pokožky (Makoto Tsuboi

FOOD STYLE 21, 10, 2006).

Citace: Péče o pleť univerzita je

Někteří lidé nemají ani používat lidé, kteří využívají prosebníka
pokusí kompenzovat nedostatek v

kosmetiky formulovaného s ceramid, na ceramid a prosebníka Jsem rád, že můžete vylepšit suchou pokožku. Pro zdraví vaší pokožky byste měli samozřejmě jíst dobře vyváženou stravu, ale proč nezkusit zavádění doplňků dobře, aby se suchá pleť zdravá?

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena