České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chtějí přesně zkontrolovat, protože v jejich 40s! Make-up na bázi rolí a jak si vybrat ten správný [Yoshirogu]

 

menopauze kůže bilance ženské pohlavní hormony přijde zhroutí, oslabil sílu udržet vlhkost, aby se stal suchý náchylnější, bariérovou funkci říká se, že se sníží.

kůže 40. je náchylná k podráždění

40 generace funkce make-up bariéry je snížen, je třeba to'll chrání pokožku před podrážděním.
Vedle místa, kde i

​​Stejně staly delikátní, snadno spadnout do začarovaného kruhu náchylné na vnější podněty, je menopauza. Tímto způsobem, když je pokožka je nestabilní, jako je obličej omyjte velkým množstvím pěny, zkusme co nejvíce péče tak, aby nedošlo k podráždění pokožky. Aby nedošlo k vysušení pokožky, je také důležité mít na paměti, péče hydratační než kdykoliv předtím.

Citace: Péče o pleť University

Je také možné, že nápadné drobné vrásky a skvrny, lze říci, právě tento věk. UV Udělejme ochranu proti UV záření a důkladná po celý rok to bude skvělý poškození kůže.

Dejte nám vědět o roli pozemků make-up

V posledních letech make-up základ je, zdá se, existuje mnoho druhů, které mohou být ochrana proti UV záření. Nicméně role make-up základnu je, ale to není všechno.
Sims

make-up base je role pevně úzký kontakt s nadací tím, že připojí na tenké na vrcholu kůže. A druhý, chrání pokožku před založením, že tam je také role. Mnozí také obsahovat složku, která se stává kůže zátěže (například konzervační látky), je základem, mají-li proniknout do kůže skrz póry, je tam být příčina, jako je pupínků a vyrážka. Aby nedošlo k nadměrnému pronikání základů do pokožky, je důležité, aby se základna make-upu bezpečně aplikovala.

Citace: By pevně Péče o pleť univerzity

základní make-up, povede ke zdravé kůži. Malé množství čela, dát na lících, nos, bradu, tenčí směrem ven, je rovnoměrně roztáhnout, že bod.

kontrola barevný rozdíl

Řízení barev vlivu barvy opraví barvu pleti, abychom na pokrytí pih a stařeckých skvrn, zarudnutí a otupělost a podobně. Efekt se liší v závislosti na barvě. Pojďme si vybrat ten, který vyhovuje potíže.

· Zelená: bude pokrývat zarudnutí a tuposti. Pro ty rudý a jizev po akné je problém.

· Pink: vyrobit brunátnou barvu pleti. Zejména je vhodné pro světlou pleť.

· žlutá: vypnutí pleti matný, a pak produkovat světlou pleť a zdravé.

· Orange: Krycí tmavost medvěd a pokleslé. Brown otupělost pro ty, kteří mají strach.

· Fialová: Tam je práce udržet žlutý tuposti. Také v tom smyslu, jasnosti.

Citace: Při použití pro péči o pleť univerzitu

Tak, zatímco pokryje oblasti zájmu, bude se moci vyhnout tlustou vrstvu nadace.

40 generací kůže make-up, pevně
make-up základnu

make-up základnu, a to nejen ke zlepšení makeup povrch, který chrání pokožku před podrážděním, například ultrafialovým světlem nebo nadace K dispozici je také důležitou roli. Jen proto, že kůže z nestabilních 40., to je to, co chcete použít pevné.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena