České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Na krásnou tvář s růstem vlasů péče o obličej! Poznat, jak zacházet s Lanugo [Yoshirogu]

 

Ačkoliv Lanugo je to, co bude chránit pokožku obličeje před okolním světem stimulu a prachu, z hlediska krásy, ne tolik potřeba Myslím, že je mnoho lidí. Zde představíme různé způsoby zpracování.
jako jeden z typického postupu Metoda

Zpracování Lanugo holení lanugo v
břitva, jak používat holicí strojek se zvýší. U holicích strojků se doporučuje používat krémy a gely, aby byly na obličeji kluzké. Nehobte stejné místo mnohokrát, pokud ho holíte najednou, bude to vaše kůže méně pravděpodobné, že poškrábaný.

malé místo je i pro lidi, kteří chtějí správně holit je nejlepší na hlavu malý holicí strojek ve tvaru písmene L, protože ve tvaru písmene T razor je nejbezpečnější, aby ti, kteří nejsou obeznámeni to Doporučuji. Vzhledem k tomu, pravděpodobného poškození rohové vrstvy a oholit velmi často, zkuste se holit v intervalu asi jednou za tři týdny až jeden měsíc.

Citace: Péče o pleť University

metoda zpracování s odstraněním vosku vlasy a depilace salonu
jiného než

břitvou, můžete také být zpracovány pomocí vosku pro depilaci. Existuje mnoho věcí, které obsahují přísady šetrné k pokožce co nejvíce, ale je to místo, které chci být opatrné na drsné kůži.

Vedle toho je také způsob, jak odstraňovat vlasy se salonem pro odstraňování vlasů, také relativně populární.

, jak čelit vypadávání vlasů kliniky a odstraňování chloupků salon je určen pro lidi, kteří chtějí být propuštěn z péče o také dojde samoléčby. Depilace pleti se provádí hlavně laserovým nebo lehkým (vlasovým) odstraňováním chloupků. Více zdrženlivý, kteří chtějí laserové epilace vlasy regenerační síly, kteří hledají krásnou pleť účinek by byl dobrou volbou pro lehké odstranění chloupků. Nicméně, protože laser mít pevný charakteristiku v závislosti na vellus existuje potenciálně musí být ozářena více než 10 krát. Měli byste si být vědomi toho, že existuje pravděpodobnost, že příliš mnoho se nevztahuje na tenké vlasy a vlasy.

Citace: Skin Care University


snaží ochranu pevné kůže v zpracování vesta

břitvou nebo vosku, jak se starat o pevnou kůži při zpracování plísni jako odstraňování chloupků salon Je dobré to udělat. Zejména proto, že po ošetření je zde možnost, že kůže se stává citlivější, to vypadá dobře, je lepší, aby se zabránilo to, nebo vstup do horké vody a jít na místo, kde je ultrafialové světlo udeří.

Při holení je důležité chránit obličej pevně krémy a bublinkami, aby nedošlo k poškození nadržené hmoty. Také použijeme holicí strojek, který je čistý a rezavý. Když jsou to nehygienické věci, můžete dostat bakterie z této rány, když ubližujete nadržené kůži.

Po holení připravte kůži lotionem, důkladně navlhčete krémem atd. Doporučujeme, abyste nepoužívali silnou kosmetiku a opalovací krém po dobu 2 až 3 dnů.

Citace: Péče o pleť University

, ale
čistí pokožku plísni péči o vlasy

Lanugo proces je, že existuje možnost, že poškození kůže, dochází problémy v případě, že firma péče Bude to těžké. Zachováme správný způsob zvládnutí růstu vlasů a získáme krásnou tvář.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena