České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to příčina? Čtyři z bodu NG [Yoshirogu] otevřít „tvář pórů“

 
s přesahem

věk, póry tváře se šíří, zdá se často stane znatelné vůle. Jak můžeme vyřešit póry na tvářích?

Proč se tváře pórů otevřou

Proč se póry na tváři rozšiřují jako první?

Hlavní příčinou lícních pórů je nápadná je "klesání vaší pokožky".

Když se podíváme pozorně na zrcadlo, póry šířící se v prohloubení jsou tvarovány jako kapka. Původně póry, ale má kulatý tvar, když vaše pokožka ztrácí svou pevnost, by se stala taková forma není vzdorovat gravitaci.

Kromě povislá, že vaše pokožka je suchá, že vlhkost je nedostatečná také způsobit šíření pórů tvář. Když vaše kůže ztrácí vlhkost, textury jsou narušeny a póry se stávají prominentními.

Citace: způsobené péči o pleť univerzitě

uvolnil kůži, která již nejsou v rozporu se čtyřmi body

gravitace odstranit otevřením póry, vlhkost nebo snížit , Jak můžeme vyřešit otevření pórů?

čištění, zadržování vlhkosti přezkoumání

kůži způsob čištění, mezibuněčného lipidy rohové vrstvy (například ceramid) je 80%, NMF (přírodní zvlhčující faktor) 18% a kožního mazu 2%. Když tyto tekutiny vyteče, drasticky se snižuje schopnost zadržovat vodu.

Čisticí prostředek, který je příliš silný, umyje intercelulární lipid a NMF a osuší pokožku.

Pokud máte něco, co neděláte silně, zkuste vyčistit a umýt tvář.

Citace: Vzhledem k tomu, hydratační péče o pleť univerzitní

revize hydratační péče

vaše pokožka je 80 procent zodpovědný za mezibuněčné lipidy, mýlil Mezibuněčná lipid Důležitá je péče, která se nedoporučuje s čištěním nebo mytí obličeje.

Nicméně, ceramid je hlavní složkou mezibuněčné lipidy, protože množství generované stárnutí snižuje, je důležité kompenzovat vlhkosti. Pokud máte obavy o vysušení pokožky, použijeme hydratační přípravek obsahující ceramid.

Citace: Je-li péče o pleť University


trénovat svaly obličeje

obličejových svalů klesá, již nebude podporovat tuku a kůže nad ním. Jak hluboké svaly oslabují, svaly na obličeji nemohou být podporovány nebo se výživa nebude rozšiřovat na kůži. Vzhledem k tomu, pokles obličejových svalů a hlubokých svalů příčinou pokleslé, jako je chování obličeje cvičení, pojďme udržovat mírný sval.

Citace: Péče o pleť univerzita je

ultrafialové paprsky,
provádět aktivní opatření kyslíku

ultrafialového záření UVA (vlna), činit až dermis vrstvy, k degradaci kolagenu a elastinu vlákna Ztraťte pružnost pokožky.

Kromě toho, aktivní kyslík k oxidaci buněk, takže poškození, aby se kolagenu a elastinu „fibroblasty“, také provádět ochranu proti oxidaci firma je důležité. Vzhledem k tomu,

od 30s antioxidační síla, která přichází do těla se snižuje, vitamín A s antioxidantem akce, C, E a, polyfenoly, katechin, živiny s antioxidačními účinky, jako je například lykopenu Pokusíme se pevně přijmout.

Citace: Péče o pleť University

eliminovat
otevření pórů tváři se správnou péčí

lícní póry jsou široké otevřené prohýbání a vysušení pokožky, stane více znatelné Budu. Přezkoumat čtyři body z důvodu vyloučení otevření pórů. Pojďme navždy načechraná dětská kůže navždy!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena