České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Příčinou, které může způsobit akné, jsou mravenci. Jaká je správná "péče o póry"?

 


Není mnoho žen trpících akné? Co je důležité jako účinné opatření proti akné? Začněme příčinou akné.

Co je příčinou "akné"?

příčinou akné, póry mazu ucpané, je akné bakterie rostou v důsledku budou póry být až oteklé zanícené, to padá zpět na akné. Póry jsou však zaneseny různými způsoby a jsou zapotřebí vhodné protiopatření. Nicméně, zdá se trochu jiné mezi puberty akné a dospělého akné.

příčinou dospívající akné

mužských hormonů mám funkci aktivovat sekreci kožního mazu, ale pubertou mužských hormonů u žen i mužů Sekce je aktivní. Vzhledem k tomu, zvýšení mazu sekreci mužského hormonu je ucpané v pórech, to je více pravděpodobné, že je akné u mužů i žen v pubertě. Pokud se jedná o příčinu, příznaky se zlepší snížením sekrece mužských hormonů a kožního mazu po dospívání.

Citace: Péče o pleť univerzita je

příčinou akné dospělých

akné může být pro dospělé, takzvané dospělé akné, stejně, ale tam je způsobeno nadměrnou sekreci kožního mazu Důvodem nadměrné sekrece jsou lidé. Například, když kůže ztrácí vlhkost podle věku, mazu, i když ve výši mazu žádný nárůst usnadňuje ucpané póry. Navíc, stres a případy mazu nestřídmost je z příčin, jako jsou potraviny a spánku životní styl od sekreci, také považován za případ, který může akné hormonální rovnováhy je ztracen.

Zkuste posoudit svůj životní styl a jídlo, jak můžete udělat své akné.

Citace: Skincare University

Co je správné akné?

Za prvé, základy čistícího make-upu po čištění a následném mytí obličeje se stávají velmi důležitými. Navíc je také nezbytné zvlhčení po čištění. Péče, jako je mléko, samozřejmě, po mytí obličeje se říká, že se jedná o velmi účinný i pro zvlhčující v balení. Mazu bylo s akné příčiny, ale očista bude fungovat funkci nastavení příliš upustil mazu tělo, bude to spíše způsobila vést k nadměrné vylučování kožního mazu.

to může být správné péče
akné

mytí obličeje, jako má za následek zabránění akné, ale jít pryč akné, které jste provedli není dostatečně očista . Především je důležité póry a pokožku udržovat pevně zvlhčující, aby se podpořil normální obrat pokožky. Pokuste se najít něco, co vyhovuje vaší pokožce lotionem s velkou hydratační silou.

Citace: Péče o pleť univerzity

Péče o
snížit jizev po akné

Pokud jste provedli jizev po akné a pigmentace, kosmetiku, které obsahují deriváty vitaminu C Doporučuje se. Takové kosmetika je v podstatě bělicí účinek lze očekávat, že je také účinný, pokud jde o nás potlačit nadměrnou tvorbu kožního mazu.

kůže což má za následek nerovnoměrné a stále existují stopy takzvaného typu „kráter“, pojďme úsilí trpělivě, protože to trvá opravdu čas na péči.

Citace: Skincare University

Co je složka, kterou nelze odstranit z akné?

Ti, kteří přemýšlejí o akné Bylo by hezké vybrat kosmetický přípravek, který obsahuje následující složky: V poslední době je mnoho kosmetických přípravků, které předkládají opatření proti akné v přední části, často smícháno s těmito přísadami.

je složka účinné pro hubení P. acnes je původce glycyrrhizové kyseliny a isopropyl methylfenol

akné. Je účinný, aby se zabránilo růstu akné bakterie a zmírnění zánětu akné.

Citace: Péče o pleť univerzity

vitamin C derivát

obrat normalizace prevenci zánětu a kůže, je krásný složkou kůže, která dokonalý efekt lze očekávat v high bělicí účinek a Nikibikea . Rovněž působí na utahování pórů. Také proto, že má regulační účinek sekrece kožního mazu, lze očekávat, že bude účinný při nadměrné sekreci kožního mazu.

Citace: jeden z péče o pleť univerzity

fullerene

v poslední době pozornost krásný složkou kůže, na vrcholu pomáhat prevenci akné ke zlepšení bariérové ​​funkce kůže, bělení Je také komponentem, který lze očekávat, že je účinný, je také vhodný pro péči o akné značky.

Zatímco věnujete pozornost těmto přísadám, prosím pečujte o pleť vhodnou pro vaši pokožku. Citace: Skincare University

Také je důležité spoléhat na dermatologii! Když
bude i nadále

špatné péči, stále více a více se vyskytuje akné, může se stát ve státě, který dělá bezmocné v péči o sebe. Pokud trpíte pachy nebo akné jizvy, které nemůžete udělat samy, poraďte se s dermatologem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena