České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jak opravit akné s lékem? Péče způsob, jak získat čistý zadku [Miki Hara]

 

Znepokojené akné akné je to, co se chci vyhnout. V závislosti na typu akné existují věci, které se nedostanou do lepší péče, a požádejte nemocnici, aby předepsal vhodný lék, zahájil léčbu brzy a nechal ji čistě vyléčit.

Deriváty vitaminu C pro zánětlivý typ
Typ akné, typ zánětu je zánět štiplavý a bez akné. Atd. I když je typ s výhledem na přírodní léčby, se neliší od této péče je nutná. Protože deriváty vitaminu C jsou účinné, poraďte se s dermatologií.

Deriváty vitaminu C jsou účinné pro zánětlivý typ. Vzhledem k tomu, vitamin C, je práce s cílem podpořit tvorbu kolagenu, aby podporovaly obrat, abychom pomoci k návratu do krásného státu vytvořit novou kůži. Vzhledem k tomu, že je také účinek potlačující sekreci kožního mazu, povede to k možné, aby se zabránilo akné během hojení se zhoršila.

Citace: Kožní péče Univerzita
Bělení kosmetiky pro pigmentovaný typ

Jiný, self-care OK typ se snaží chránit pokožku před zánětem Je to pigmentovaný typ, který byl. Vzhledem k tomu, že tento typ lze provést stejným mechanismem jako skvrny, vyzkoušejte malování bělicí kosmetiky v oblasti, které vás zajímá.

Doporučujeme pro pigmentovaný typ použití bělicí kosmetiky pro obličej. Jak již bylo zmíněno dříve, existuje společný mechanismus pro pigmentované markery a skvrny. Z tohoto důvodu pomocí efektivní bělení kosmetiky skvrny opatření, že to není tak efektivní při akné jizvy typ pigmentace lze očekávat. Je dobré namalovat s přesností pouze v části akné jizva.

Citace: Péče o pleť univerzita je

typ kráter určité druhy nesrovnalostí, které jí mohou nesrovnalostí léčbu

stimul přijatý v kůži nemocnice ve snaze rychle Naoso A hrudkovitý typ, kde kůže silně stoupá, vyžaduje ošetření v nemocnici. Samoopatření nevyléčí, péče o sebe sama je zakázána.

Kráter typ a paušální typ přirozeně nezlepší akné jizvy. Také se říká, že zlepšení vlastní péče je také obtížné. Pokud se snažíte o úplné uzdravení, doporučuji vám to nechat do rukou lékaře.

Způsoby léčby zahrnují lasery oxidu uhličitého a peeling. Vzhledem k tomu, že se tyto mají funkci zvýšit kolagenová vlákna, lze očekávat, že oživit zahloubenou část.

Citace:
bude Mikiwameyo typ péče o pleť univerzity

akné

těžko si všimnout, ale nemá tendenci zadek akné, protože je obtížné na oko výstřel, který byl výsledkem kůže Stává se nepravidelná nebo je při péči o obličej obtížné, pokud je pigment uložen. Podívejme se co nejdříve na odborné ošetření.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena