České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Můžete zhubnout s alkoholickými občerstvením? „Edamame“ dieta a způsob [Yoshirogu]

 

v Japonsku je zelené sójové boby, které lze snadno jíst, ale to se říká, že vysoké nízkokalorické výživné. Uvedu o takové stravě pomocí edamame.

Edamame se doporučuje pro výživu

Edamame je ten, který sklízel sóju před splatností. Nicméně, edamame a sójové boby mají různé části, jako je nutriční aspekt a kalorie.

Edamame má více živin, jako je beta-karoten a vitamín C, než sójové boby. Kromě toho, a isoflavony, které má funkci podobnou ženský hormon, saponin pro snížení absorpce tuku, jako je sojový oligosacharidy pro zlepšení intestinálního prostředí, se živiny, které pomáhají ke kráse byly zahrnuty do bohatství.

Citace: pro zdravotnické univerzitě

zdraví, a to i myslel, že se snaží začlenit hodně zeleniny, živin v zelenině budou ztraceny, pokud ty rozpustné ve vodě je mnoho, vařit Budu. Nicméně v případě, že je edamame zabalen do podstavce, je tu hezká funkce, že je těžké vynechat relativně živiny, i když je vařená. Také, edamame fazole, které mají nižší kalorie než sójové boby, lze říci, že jsou zdravé potraviny, které mohou být doporučeny během stravy.

Citace: Univerzita zdravotní péče

Ve skutečnosti, jak je popsáno v nízkokalorických

výše než sója, edamame je před splatnosti sóji. Při porovnávání těchto dvou se však objeví následující číselné hodnoty.
navzdory

zeleniny, protein je sója, které se říká, že maso pole z mnoha, že byl zařazen do mnoha proteiny a lipidy také edamame. Navíc ve srovnání se sóji může být edamame považováno za zdravou složku potravin, protože má nízké kalorie. Například jsme porovnávali kalorie, bílkoviny, lipidy na 100 g jedlých částí vařeného Edamame a sójových bobů.

· vařené edamame kalorií: 134kcal Bílkoviny: 11,5 g lipid: 6,1 g

· vařené sóji Kalorie: 176kcal Bílkoviny: 14,8 g lipidů: 9,8 g

(sedm změněné normalizované tabulky složení potravin v Japonsku než)

citace: i v případě, že zdravotní péče univerzitní
aby se začlenil
edamame je využít zelených sojových bobů v

stravě, edamame jen Pokud se dostanete zaujatý, potřebná nutriční bilance těla se zhroutí. Jak mohu udělat, abych se dostal mírně?

Například, když Kobara má hlad, a ne přísady a mnoho snacků lipidů, pro ty, sóji asi 1 šálek malé misce je možno vzít potřebné živiny pro tělo, velmi Je to zdravé.

Citace: Zdravotnická univerzita

Také přidáme edamame ke složkám salátu a vezměme si to s dalšími složkami.

Citace: Také na univerzitě zdravotnictví

Doporučuje se, že mírná

edamame kromě stravy, se říká, a že ani jíst příliš mnoho a výživu bude zkreslená . Edamame je super potrava, která je živiny, které nejsou jíst příliš mnoho, protože to je bohatá, také vyvážený příjem dalších živin, zkusme žít vyváženou stravu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena