České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Když přijde bosa, máte strach o vůni ...! Příčinou může být "hřebík nohy"! Co? [Yoshirogu]

 

příčinou zápach nohou je myšlenka a nohy, ale je to dráp nohy je také součástí příčiny. Podívejme se, proč takový hřebík nohou způsobuje vůni a péči.


způsobit úpatí nehty zápach nohou

Ve skutečnosti, dokonce i nehty na nohou se prý vydaly vůni. Předpokládá se, že špína a tak dále se shromažďují stejně jako chodidla mezi nohama nohou, což může způsobit zápach nohy.

I když se každodenně okouzluji, nohy jsou spousta věcí, které se nedají vyčistit nečekaně. Zejména mezi hřebíky, starým rohem (špína), vláknité nitě, jako jsou ponožky, se obvykle shromažďují. Taková špinavá věc nepatří snadno, dokud je neuvěří. Kromě toho, pokud se nehty hromadí mezi nehty, může to způsobit zápach nohou, kompresi /záněty kolem nehtu.

Citace: Skin Care University

i nehty

noha o tom, jak umýt nehty, odrůdy, jako jsou zastaralé nadržený a cupování prachu, ponožky Říká se, že je snadné se špinit.

1. Nejprve pevně namočíme nohy a změkčujeme nehty a nadrženou pleť. Můžete namočit ve vaně ve vaně, nebo pokud to nemůžete udělat, měli byste udělat nohu.

2. Při mytí nechtěných nehtů je vhodné používat měkký kartáč na zuby. Pak přidejte pěnu z mýdlového pěnového mýdla na zubní kartáček a jemně umyjte hřebík a jeho okolí. Zvláště je důležité pečlivě umývat, protože se snadno hromadí špína mezi hřebíkem a prsty, nehty, vlasy atd.

3. Po dokončení mytí, dobře opláchněte tak, že mýdlo je neopustil, s měkkým ručníkem, mezi prsty a prsty, také jako je kolem nehtů, pojďme otřete opatrně.

Citace: Když necháte mokrý péče o pleť univerzitu

používali kartáček, se říká, že bakterie se snadno množí. Důležité je i po důkladném mytí důkladně vysušit.

nečistoty, které se hromadí na konec nehtu, ale někteří lidé, kteří se snaží, aby se dovnitř, jako je párátko, ale přestaňme je zde možnost, že poškození kůže. Dokonce i když používáte kartáček na zuby, netrhávejte.

Také, pokud jej budete umývat příliš často, může vám to poškodit nehty a prsty. Péče o nehty pomocí zubního kartáčku je dostatečná asi 2 až 3 krát týdně.

Citace: Pokud
s cílem zkrátit drápy univerzity péče o pleť

noha

nehty jsou prodlouženy, nečistoty hromadí, jako je plak prachu a nehtů Zdá se, že to povede k snadnosti. Proto se říká, že je nutné do jisté míry zajistit hřebíky.

Aby se zabránilo prasknutí hlubokých nehtů a nehtů, doporučuje se použít "nehtový soubor" spíše než "nůž na nehty". Zejména v případě, že pilník na nehty ze žáruvzdorného tvrzeného skla, snadno ovladatelný známým do ruky, je hygienický a snadno spravovat, protože je také možné omýt, jako detergentu po použití.

Citace: Když uděláte k péči o pleť univerzity
pilník

a vratný písek, takže je snazší být popraskané trvá zátěž na hřebík. Pojďme do poloviny cesty od jedné strany hřebíku k centru. Konečně, zepředu až na špičku hřebíku (zepředu dozadu) v jednom směru, dokončete tak, aby špička hřebíku křivla lehce zaoblená.

Citace: podobný péči o pleť University


na zápach nohou a péče o nohy hřebík

Také nehty nohu, se říká, že, jako je prach a špína může dostat Budu. V případě, že noha bude Nio‘i přesto, že již byla vždy čistit spodní části nohy, protože možnost, že vztah mezi vůní nehty nejen chodidlech je považováno, noha, například jak je uvedeno výše Zkuste si být vědomi péče o nehty.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena