České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Hair ultrafialovým zářením, je pravděpodobné, že Pasatsuki! Co? Dělá krása péče o vlasy [Yoshirogu] by měla být

 
na prodej

vlasy je vždy vystaven, bylo řečeno, že je citlivý na účinky ultrafialového záření. Pro barvu, když je vystavena ultrafialovému záření chybí nebo pokožky se předpokládá, že je nebo se stane snadno sloupnout, budete potřebovat ochranu proti UV záření na vlasy.

je na škodu, že ultrafialové světlo je uveden na vlasy?

vlasy, je řekl, aby přilákaly více než dvojnásobek ultrafialových paprsků na obličeji a kůži.

vlasy je především, jsou vyrobeny z proteinu cysteinu aminokyseliny byl vázán, ale ultrafialové paprsky zlomí této vazby. Potom, aby se také jít peeling pokožku chrání povrch vlasů, roztřepené konečky vlasů a poškození vlasů, což je jev, jako je 裂 毛 dojít.

Citace: Péče o pleť univerzitní

také
barva vlasů je pravděpodobné, že k útěku

ultrafialové záření, je práce zničit pigment melanin, který je založen na tom, barvu vlasů , Z tohoto důvodu je srst je prý stále červenohnědé pravděpodobně chybí barva a držte koupal v ultrafialovém světle.

Jedná se o fenomén „photoaging“, úměrná době kreslil ultrafialové světlo a sílu. Aby se snížilo poškození, je nutné, aby se po koupeli nepoužívaly ultrafialové záření.

Citace: S cílem chránit vlasy z univerzity pro péči o pleť


je chránit vlasy před UV zářením

ultrafialové záření, je důležité, aby se zabránilo spálení vlasů.
je

je malovat krém nejvíce, ale může být bílá, že opalovací krém na kůži. Tak, jako je methoxyskupina oktyl kyseliny skořicové, Zvolme opalovací krém na vlasy, což není ani ultrafialové absorbér se použije bílý. Při aplikaci opalovacího krému prosím nejen správně upravte povrch vlasů, ale také na pokožku hlavy. Doporučuji také ošetření, aby se nejela omyla UV-řezným účinkem.

Citace: Péče o pleť univerzita je

deštníky a klobouky také nejen malovat bude

vlasy a vlasovou pokožku, aby opalovací krém používat dohromady, efektivnější a navíc slunečník a klobouk to bude schopna zabránit ultrafialové záření způsobem.

Klobouk je světlá barva, která je těžko absorbovatelná, má ideální šířku okraje 7 cm nebo více. Použijeme to, co je UV-cut co nejvíce.

Citace: péče poté, co jste se koupali péči o pleť univerzitu

ultrafialové paprsky?

, pokud je ponechána ve stavu, kdy slunce, stane se i nadále poškození vlasů.

Hair Po spálení, pojďme péče šamponem a ošetření pro péči o poškození s kůžičky ochranný účinek. Před čištěním nebo foukáním nezapomeňte chránit neošetřitelnou léčbou. Navíc po opálení se poškozením zvyšuje třením, takže není povoleno silné kartáčování.

Citace: Péče o pleť University

vlasy také potřebují ochranu proti UV záření!
stejným způsobem jako

obličej a tělo i vlasy, že je nezbytné, aby UV ochranou. Nechť snížit poškození vlasů pomocí, například, pokud jde o případné UV ochranu proti slunečnímu záření, nebo klobouk, takže to není koupala. Náhodou, řekněme, nezapomeňte na následnou péči v případě, že jste úžeh.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena