České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Doktor Q &A - Používá zubař zubní pastu? ~

 
Používá zubař zubní pastu?
Usamusu /Teen /Žena
Malý Cate Jiný

Vždycky mi kartáček zuby s zubní pastou. Nicméně jsem slyšel příběhy, že zubní pasta je špatná pro vaše zdraví. Používá zubař zubní pastu? Také není škodu, i když ji používáte?
odpovědět

Kisarazu Kirara Dental (Chiba prefektura)
Yuko Ono máte zodpoví

kazu v zubní pastě, onemocnění parodontu, aby se zabránilo problémy s různými úst Protože obsahuje léky, které doporučuji používat. Informace o tom, že dřívější složka (fluór) je pro tělo špatná, mohla být pro média, ale vzhledem k tomu, že neexistují žádné důkazy, myslím, že v použití není žádný problém. Nadměrná aplikace zubní pasty však způsobuje, že se cítím, že jsem si zuby silně oprášil osvěžením. V podstatě je velmi důležité aplikovat zubní kartáček, takže je důležité opravit kartáčování a zubní pastu správným množstvím zubní pasty.
odpovědět
Otemachi Dental Clinic (Tokio)
Yozo Shimakura I Omlouvám se, že výrobci z budu

zubní pasta odpověď ... Mimochodem jsem použil To není. (Každodenní používání zubních kartáčků a nití.) Samozřejmě, používám to občas, ale je to jen velmi malé množství vůně. Nevýhodou je, že je snadné barvit (skvrnit).
Odpověď

Kurihara Clinic Tokyo · Nihonbashi (Tokio)
Takunori Kurihara odpovídá

Používám ji. Zdá se, že příběh souvisí s fluorem, ale má preventivní účinek, jako je posílení kvality zubů. Ačkoli existují názory na poškození těla, pokud nebudete polknout ve velkém množství, zdá se, že není problém. Také obsahuje pěnivý prostředek, takže existuje možnost, že z osvěžujícího pocitu se stane "leštěným pocit" s krátkou dobou čištění. Doporučujeme přidat malou částku. Vzhledem k tomu, že budete vědomi zdraví úst, správná metoda čištění zubů, také, jako je například kombinace mezizubní čištění nástroje, první být fyzicky odstranit plak (plaku), pomocné zkuste použít zubní pastu Prosím.
Odpověď

Azabu Juban Clare zubní klinika (Tokio)
Aki Fujita odpovědi

Zubní lékař také používá zubní pastu. Avšak v závislosti na typu zubní pasty je zubní pasta obsahující hrubý abrazivní prostředek, který se používá k zachycení skvrn, jako je cigaretové máslo a barvení. Vzhledem k tomu, že tento typ může poškrábat zuby, doporučuje se používat jako o týdenní péči, ne každý den, takže může být pro vaše tělo špatné, pokud ho používáte každý den. Ačkoli je také příběh, že používání fluoru je škodlivé pro mozek, obávám se nadměrného používání fluoru. Fluor v zubní pastě, která je běžně běžně dostupná, je stopová množství. Myslím, že není problém, i když je používá. Máte-li zájem, jdete-li do organického specializovaného obchodu atd., Je zde i bezfluorová směsná zubní pasta, takže můžete zkusit hledat.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena