České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Doktor Q &A ~ Temporomandibulární porucha bez bolesti? ~

 
Temporomandibulární porucha bez bolesti?
trhavé /private /žena
malý katétru dalších strojů

základnu levé čelisti z doby žáků základních škol bude trhané. Není žádná bolest, je to porucha temporomandibulární?
odpovědět
Marunouchi Teigeki Dental Clinic (Tokio)
Yotaro Abe bude mít odpoví

je Abe z Marunouchi Teigeki zubní kliniky. Jde o "příznaky brady v čelistích"? Hlavními příznaky čelistního kloubu onemocnění, je „bolest čelisti (bolest TMK)“, „ústa neotevře (open selhání)“, „zvuk a posunout čelisti (čelistního kloubu šumu)“. A, z nichž existuje jeden nebo více příznaků, máte podmínku, že neexistuje žádná jiná onemocnění v diferenciální diagnostice je jako „TMD“. Myslím, že v čelistního kloubu onemocnění „žádná bolest“ Případ také časté, protože taková věc jako „základna levé čelisti bude trhané“ Myslím, že to může být diagnostikován s čelistního kloubu poruchou. Zubní klinika může do jisté míry diagnostikovat a léčit a v mnoha případech se může zlepšit. Pokud máte obavy nebo obavy, proč se nepokoušejte vidět stomatologii jako "podezření na poruchu temporomandibulárního onemocnění"? Myslím, že se jistě stane mocou.
odpovědět
Fujinawa zubní kliniku (Fukuoka prefektura) Je zde možnost
Tsukasa Fujinawa máte zodpoví

čelistního kloubu onemocnění jednou, jak je kontrolována bude
odpověď
Otemachi zubní kliniky (Tokio)
je otázka, zda Yozo Shimakura máte zodpoví

TMD , Temporomandibulární poruchy ① Existuje bolest v bradě. ② ústa se neotevře nebo je těžké otevřít. ③ zvuk je-li to vhodné v kterémkoliv z (myslím, že stávající příznaky), bude označován jako „TMD“. Nicméně žádná překážka „≠ jistě léčbu, protože TMD je nezbytné“, protože život ze dne na den, můžete vidět uplynulý pokud se situace není zhoršuje. Myslím, že když se zeptáte se zubním lékařem, můžete se ulevit.
odpovědět

Amano zubní klinika (Tokio)
Kiyoshikokorozashi Amano budete odpovídat

Protože nemám prohlédnout skutečné úst, to bylo jasně Nemohu odpovědět, ale z vět, zdá se být jedním z příznaků TMJ nemoci.
odpovědět
Švédsko ortodoncii v 3 příznaků (Tokio)
Hajime Ishikawa vám je budu odpovídat

čelistního kloubu onemocnění, existuje společný hluk. Zvuk se liší podle příznaků. Avšak i při stejné příznaky, a nebo říkat, „trhané“ a říci „Kakkonekisu“ pacientem, může zastoupení je jiná. Pokud není žádná bolest, ale existuje mnoho být follow-up, pokud se zdálo nervózní, doporučujeme být přijat do známého zubaře v čelistního kloubu onemocnění.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena