České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

~ Time roste lékaře Q &A ~ trvalých zubů

 
roste čas
Yun'ne /30 je /ženy
Dětská zubní lékařství a děti zuby
základní znalosti

​​dcery, aby se stala druhým stupně ZŠ dětské zuby chybí trvalé zuby Uplynula půl roku, ale trvalé zuby se nezvyšují snadno. Vratký a tam je také chybějící zuby pravděpodobně mít, ale to také není chybí asi tři měsíce. Zajímalo by mě, jestli bude trvat tak dlouho, než se změní. Je lepší mít zubaře na to jednou podívat?
odpovědět
Noguchi zubní kliniku (Tokio)
Tadashikyo Noguchi máte zodpoví

čas, kdy je dítě zuby změnil roste ve stálém chrupu existují individuální rozdíly. Většinou začíná kolem 6 let, je 13-letý kolem sedmého stoličky jsou poslední (mateřská nevědomost je definována v poměrně dlouhý dosah). Vzhledem k tomu, to není jen průměrná, myslím, že nehrozí, i když mírně posunuté. Vzhledem k tomu, můžete jen zřídka chybí vrozená stálých zubů, se vám líbí Po obdržení kontrolu v kanceláři jediného zubního lékaře jen v případě, že jeden.
odpovědět
lékařská korporace Association Inaba Association (Tokyo)
Ikumi Saito jsem pochopil, že budete odpovídat

dítě zuby nepřichází snadno létat trvalých zubů chybějících a dostanete, aby X-ray fotografie v zubní kliniky, stálých zubů, které následují, je možné vidět, jakou stavu teď. Původně nemohou existovat žádné trvalé zuby, proto doporučujeme navštívit jednou. U zubů, které jsou volné, takže je možné říci, je lepší vytáhnout, aniž by čekal na přirozeném podzim off za určitých okolností, věříme, že je lepší, že tam být měl jste navštívili společně.
odpovědět
lékařská korporace Association Inaba Association (Tokyo)
Ikumi Saito jsem pochopil, že budete odpovídat

dítě zuby nepřichází snadno létat trvalých zubů chybějících a dostanete, aby X-ray fotografie v zubní kliniky, stálých zubů, které následují, je možné vidět, jakou stavu teď. Vzhledem k tomu, že původně neexistují trvalé zuby, doporučujeme navštívit jednou. Vratký Pro mít zuby, takže je možné říci, je lepší vytáhnout, aniž by čekal na přirozeném podzim off za určitých okolností, věříme, že je lepší, že tam byl požádán také ve spojení Look.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena