České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Doktor Q &A - Je bezpečné používat běžně dostupné stabilizátory zubních protéz? ~

 
Je možné použít komerčně dostupný stabilizátor zubní protézy?
podlaze /10 je /žena
léčby
zubního kazu

dočasných zubů vzít pravděpodobné, že je škola v září starosti o to, zda fyzická kondice je dobré do té doby, nadále maskovat každý den Stydím se, je tedy dobré použít stabilizátor pro zuby?
odpovědět
Mejiro měsíců kopec Dental Clinic Ortodoncie (Tokyo)
Fujisawa 將 人 máte zodpoví

Yuka, rád vás poznávám. Část, která potřebuje maskování, znamená, že máte dočasné zuby na zubech vzhledem k vzhledu v blízkosti předních zubů. Protézy stabilizátory, v závislosti na věci jsou stejné jako růžové dásně, je zde možnost, že se vzhled a využití je poměrně chudá. Také nelze vyčistit vyčnívající část, se očekává, že se stane, že sekundární špatné, jako je otok dásní nebo se stanou zubního kazu. Když vidím první řádek, který píšete, můžete si myslí, že nechodí do zubní kliniky ve špatném fyzickém stavu, v srpnu. Vzhledem k tomu, že je často zuby během léčby je v zhoršení přívětivé prostředí, pokuste se co nejdříve konzultovat se zástupci učitele bude poskytnuta léčba s malým počtem návštěvě časů. Dbejte prosím na sebe.
Odpověď

Amano Dental Clinic (Tokyo)
Amano Seiji bude odpovídat

Nevidím skutečné ústa, tak jasná odpověď Nemůžu, ale myslím, že není problém s použitím stabilizátoru zubních protéz. Je však možné, že dočasné zuby nebudou moci být velmi pevně spojeny.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena