České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Doktor Otázky a odpovědi - Pokud jsou vaše zuby špatné, budou vaše rty vyzdobeny? ~

 
Budou rty vyzdobeny, jelikož zarovnání zubů je špatné?
Yuipi ー /dospívající /pánské
řada zubů dopadu

řada zubů je špatné Je tu mohu rty zvyšuje? Slyšela jsem, že to stojí za to, aby se zuby uzdravily, takže nemohu říci svým rodičům moc dobře. Jak vám mohu pomoci? Po tom všem nemám jinou možnost, než opravit zubaře. Mohu vyléčit zarovnání zubů i poté, co jsem se stala dospělým?
odpovědět
Švédsko ortodoncii (Tokio)
Hajime Ishikawa zodpoví

Například v případě, že přední zuby v horní části předkus, aby horní hrana bude poukázáno před Existuje případ, kdy se horní okraj spodního okraje otočí a vypadá to jako housenkový rty, když přední zuby horní přední zuby zasáhnou spodní ret. V takovém případě je nutná nápravná léčba, protože poloha horních předních zubů na horní části musí být zásadně změněna, aby se opravila. Dokonce i když zasunete horní přední zuby falešným zubem, pozice zubu se zásadně nezmění. Při zlepšování hřbetu rtu je třeba při výběru léčby pečlivě dbát. Oprava může začít i po dosažení dospělosti, takže si nemyslím, že je třeba paniku.
odpovědět
úsměv + Sakurai ortodontické zubní Futakotamagawa (Tokyo)
Yuta Sakurai zodpoví

Dobrý den, toto je Sakurai ze zubaře. Řada zubů není možné rtů zvyšuje špatné, ale v případě, že přední zuby mají sklon předtím, takže jsem se dostat do před rty, se může zdát být zvýšena jako výsledek. Vzhledem k tomu, že můžete vyléčit zuby i po dosažení dospělosti, obraťte se na zubaře.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena