České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Lékař Q &A ~ ~ chcete léčit skvrny od svědění a spálení od drsné pokožky obličeje

 
Náprava
Kentarosu /40'S /ženy
skvrny a pihy, které chcete léčit skvrny od svědění a spálení od drsné pokožky obličeje

tvář zarudnutí, svědění je tam před rokem, mnoho let stresu. Protože pracuji, je to melancholické, když chodím veřejně. V akné kůže z mladých lidí, ať už je příčina nebyla špatná metoda čištění, nyní je status nechte otevřené póry. Kromě toho jsou červené zlomky vždy viditelné na tvářích a tvářích. Někdy se kolem tváře a chrámů, to je nějaký červeného svědění, stejně svědí. Po několika hodinách, můžete se dostali svědění a zarudnutí, ale často můžete vyrážka je červený svědění. Drsné kůže, začátek jara je obzvláště závažné příznaky, ale také byl konzultován dermatolog, a to v rozsahu, který je předepsán steroidní látku, nezlepší. Doktor mi řekl, že "zánět pórů". Cosmetics byl také snažil různými způsoby, ale proto, že tam je vždy hrubý, ale nevím, co je pro vás to pravé. Je ve stavu, kdy není snadno dosaženo vlhkosti? Zvyšování počtu skvrn od asi před 10 lety, a to i to'm bude mít ale opatření, může znečistit lícní ztmavne ze dne na den. Existuje také vztah mezi ženskými hormony? Období menstruace je dlouhé. Opravdu mě působí stres. Každopádně se chci zbavit drsné kůže, zarudnutí a svědění.
odpovědět

Keitomo Clinic formace (Tokio)
Arei Morimoto je zodpoví

jako velkou spoustu svých starostí, jako je podráždění pokožky, také spolehlivé dermatologa AND pravidelně navštěvovat, myslím, že dobře na vás diagnostikovat stav příslušného pokožky.
odpovědět

Minami Mizusawa Kawafu oddělení (Iwate prefektura)
Kikyo Sasaki máte zodpoví

ženská tvář zarudnutí, a ti, kteří jsou trápí svědění Existuje mnoho, takže prosím, ulevte se. Svědění stane ekzémem „= zánět kůže“ Došlo foukané věci, že obdržela svůj popis jako „zánět pórů“, je považován za stav akné. Kromě toho je hustota se mění, jako skvrny, že vztah také bylo uvedeno, že ultrafialové záření nebo ženských hormonů, jak se o možnosti jaterní skvrny? Ačkoli tito budou představit, že smíšený stav, v takovém případě, jako je bod, ve kterém je pozornost dermatolog placené, dosavadní způsob léčby up-teď? Existuje předispozice k atopické dermatitidě? Pyl a sezóna pro rozptyl není sezónní svědění obličeje se stává ještě horší? • V oblasti péče o pleť, ve kterém je spousta sekrece obličeje mazu, nebo hydratační není v přehnané? - v době čištění a make-upu klesl, nebo jen umýt „pevně“? Jaký je účinek tření? - včetně základních kosmetiky, nezpůsobuje produkt kontaktovat alergii, který používáte? Komplexně je analyzujeme a zkoumáme řešení. V projednávané věci, jakož i své vlastní kůži pozadí, životní styl, protože tam je, že existují indicie ve způsobu péče o pleť, chtěli bychom se poradit s odborníkem. Jak se vaše starosti vaší kůži, která se stala hlavní důraz také řeší předčasné den pro vás.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena