České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je obtížné zlepšit vrásky na čele z doby lékaře Q & A ~ dětí? ~

 
je obtížné zlepšit vrásky na čele z dětství? The
další /30 /je ženská
čelo vrásky

vrásky čela začal dělat starosti, je z mého dětství. Že i když v té době každý byl myslel, že to, co máte vrásky, může být vrásky na čele se stává dospělý jsem si všiml, že jen někteří lidé. Mimo jiné můžete obrovské vrásky, když se Uwamezukai. Je obtížné zlepšit, protože od dětství?
odpovědět

Shiraishi Garden Place kožní klinice (Hokkaido)
Chihiro Takenaka jste se mi odpovědět na vrásky, které mohou být

částku, Ji výraz obličeje, který nastane, způsobuje obličejové svaly To je často. Vzhledem k tomu, že je tak špatně provádět, když je Uwamezukai, bude třeba zvážit možnost expresních vrásek. Expresní vrásek je injekce, že je opatření pro snížení nadměrného pohybu svalu Botox, symptomy se zlepší injekcí do svalu, který je příčinou vrásky. Nicméně, v případě, že vrásek je hlouběji v průběhu, může se jako je způsob vstřikování kyselina hyaluronová další léčba je vhodná. Jakmile to je dobrý nápad konzultovat s kosmetickým dermatologie.
odpovědět
Roppongi hranice kliniky (Tokio) nejsilnější léčba je
Takahiro Sakai máte zodpoví

na čele vrásky, ale myslím, že to je Botox, výrazy obličeje nebo se stanou zvláštní, oční víčka se stal těžší, nebo se stane děsivé oči, zdá se, často nebo již léčit a být horizontální vrásky v nose. Chcete-li začít s na čele vrásky, a to i ty, které přicházejí s věkem, a to i někteří z mladých lidí, to bylo kvůli špatnému otevření víčka. Proti vráskám na čele, způsob, jak přistupovat k čelu to je, tak říkajíc, lze říci, že je blízko k symptomatické léčbě, provizorium. Proto se v postupech, například ke zlepšení otevírání víčka, pak říkáme, že je obecně zlepšit vrásky na čele, základní ošetření vrásek na čele je, není pochyb o tom, že je operace očních víček. Například, operace pro ptózy, dvojité metody řez, jako je jako je pohřbívání metody .... Mezi nimi je léčba Watakushi je doporučeno je chirurgický zákrok, který obočí pod řezem. V ordinaci jiných očních víček a zlepšit vrásky na čele, ale zatímco vrásky v koutku oka je horší, zdá se, že v obočí pod řezem je rovněž zlepšit oba vrásek. Kromě toho, protože obočí pod řezem je bída a jizvy vyniknout, myslím, že je doporučeno kliniku, že uvízl s jizvami.
odpovědět
Inaba klinice (Kanagawa)
Inaba Takeshi 也 Já odpovím
of

množství vrásek, protože expresní vrásky (vrásky může být, když pohnete obličej) Botox se předpokládá platný. V případě hluboce vyřezávané vrásek, vstřikování kyselina hyaluronová se předpokládá, že platné. Doporučuje se, abyste se obrátili na klinice.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena