České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Lékař Q &A ~ zubů pro zhoršení řady zubů po korekci na zhoršení řady zubů po ~

 
ortodontické
Sachimosu /20 /své ženy
potíže
ortodontické před

o 4 roky , ale já byla dokončena ortodontické, vzhledem k zubu moudrosti nedávné dolní čelisti byla rostoucí bokem, cítím řada zubů předních zubů se stala o něco horší. Jak jste odešel bez odpojení levý zub moudrosti, a to někdy nepůjde, dokud přepracován korektiv.
odpovědět
Azabujuban ortodontické pokoj (Tokio)
Kaori Kikuchi máte zodpoví

Dobrý den, jmenuji se ze zubaře Kikuchi. Za prvé, po ortodontické léčby, musíte jít s držákem na semi-permanentní. Vzhledem k tomu, méně než řada zubů je také větší než ten, kdo není žádný zub moudrosti a bude zastavit používání držáku dostane se vrátit, pokud jde o pokračování držák, myslím, že se jedná o krok, který vytáhnout zub moudrosti, je-li strach. Vzhledem k tomu, „jsi-li, že je znepokojen“, tak také vyskytují u lidí není žádný zub moudrosti cesty zpět z řady zubů, jak je popsáno výše, protože zuby moudrosti nemusí být nutně příčinou, ale neodstraní tah nevím, jestli má nebo nemá velký vliv na budoucnost ze. Ale, protože si myslím, že to může být jedním z faktorů, bude schopen odstranit semínka obav zdaleka, je-li starosti. Ještě zhorší s řadou zubů není Ika pevně držet také v úchytku budoucnost je vysoká, myslím, že ať už je či není stále trpělivý, jako jste vy, aby re-ošetření v případě, že je věc, kterou jsem určuje, zda se má starat. Doufám, že to bude užitečné.
odpovědět

Amano zubní klinika (Tokio)
Kiyoshikokorozashi Amano budete odpovídat

Protože nemám prohlédnout skutečné úst, vymazat svou odpověď nemůže, pokud Soudě podle textu, a jsou ponechány bez odebrání zub moudrosti, myslím, že pravděpodobně také již nemůže jít být přepracován nápravná.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena