České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zlepšení pevnosti 1. sval je dokonce možné, od jakého věku.

 
Doporučit
svalové silový trénink zvýšení pevnosti

​​
1 sval je dokonce možné
od jakého věku

(1) potřeba
generál silový trénink, svalová síla vyvrcholil v 20. letech, a pak postupně snižuje, dramaticky snižuje kolem 60-letý. Existují však velké individuální rozdíly ve svalové síle a jiných motorických funkcích starších osob. Dokonce i ve stejném věku 80 let někteří lidé jsou vůbec lůžko, jiní dělají vesele sporty. Je to proto, že existuje rozdíl v každodenním cvičení.
Fyzická síla je něco jako úspory, každoročně klesá, pokud se nic nedělá, a nakonec budeme mít dno. Vzhledem k tomu, že délka života je delší než předtím, je nezbytné trénovat tolik, jak je pro ni vhodná a podporovat úspory.

(2) musí být účinek
postarší silový trénink, se provádí agresivní silový trénink, aby se zabránilo snížení svalové síly, svalové hmoty v důsledku stárnutí, může být dále posílena To je. Současně lze zlepšit vytrvalost, flexibilitu a vyváženost. Nedávné studie ukázaly, že svalová síla může být zvýšena silovým tréninkem i pro starší osoby starší 90 let.
Když můj život je ohromen a mé každodenní aktivity klesají, můj atletický výkon postupně klesá. Nemoc a hospitalizace mohou také způsobit náhlý pokles funkce motoru. Snížení těchto motorické funkce, její jít ven, aby se stal znepokojující, je snadné vést ke vzniku začarovaného kruhu dalších motorických funkcí je snížena.
Je třeba odstranit tento začarovaný kruh pro nezávislý život starších lidí. K tomu potřebujeme cvičení jako silový trénink, který by měl být uveden v této knize.
"o ženách a osteoporózy (Sho) nemoc"

sloupce>>

(3) Konkrétní příklady tréninkového efektu (případové studie)
A-san, 60 let Nakonec jsem byl hospitalizován žaludečním vředem. V době vypouštění se fyzická kondice snížila kvůli dlouhé životě lékařské péče a také se opakovala nízká bolest zad chronické nemoci. Stalo se tak stavem, které brání chůzi.
A, který strach, „Nenechte se stal upoutaný na lůžko tento stav“ znamená, že University of Tsukuba a Taiyo Village (prefektuře Ibaraki) se rozhodla zúčastnit ve třídě cvičení se konalo společně. První snahy o procházce, protažení také slouží jako rehabilitace a postupně silový trénink také říkat my jsme byli
trénink výsledek, A-san je hořká ani chodit, aniž by dokonce eliminovat bolest, ztuhlost krku zpět. Také jsem se musel věnovat tréninkovému tréninku s oběma rukama.
Na měření fyzické kondice ve věku 76 let je dobrá věc "dobrá věk 64 let". Áčka stav, ve kterém živý je, „tělo je lehká, pocit lehkosti. Přišel Moteru sám na svém těle,“ říká. Zlepšení svalové síly nejen zlepšuje funkci cvičení, ale přináší současně "duševní mysl".

Sloupec "efekt tréninku zlepšení pevnosti">>


2. idea
odtamtud jsou lidé bolest tréninku

seniory, již některé Existuje mnoho případů, že máte onemocnění nebo trpíte bolesti, jako jsou kolena, boky atd. Nicméně, protože existují určité problémy ve zdraví a kondici, pokud nebudete cvičit, vaše funkce motoru klesne. Dokonce i v případě, že je problém, je důležité cvičit a zároveň dostávat pokyny od rodinného lékaře, fyzioterapeuta apod.
Bolest, jako je pas a koleno, je způsobena zánětem kloubů a svalů. Příznaky zánětu zahrnují bolest, která může být vykonána a špatná bolest. Není schopen dělat cvičení, protože to bolí, cvičení podle stavu, příznaky se zlepšují, cvičení jako slovo je.
na

 • návrh na

  dalšího stupně odezvy bolest, pokud se brzy ublížit, by neměla být cvičení. Chlazme se nebo necháme odpočívat.

 • Pokud bolest přetrvává více než 30 minut po cvičení, cvičení se považuje za zvyšující se zánět. Jinými slovy, lze říci, že cvičení není příliš dobré.
 • Pokud se zdá, že úroveň bolesti zapadá do původního stavu během 30 minut, můžete pokračovat v takovém stavu, jaký je.
 • Pokud nemůžeme dělat silový trénink z důvodu bolesti, uděláme cvičení pro protahování a uvolnění těla /kloubu. A jak se bolest zlepšuje, postupně začleníme silový trénink do menu.


  3. V případě křehké starší úpadku

  fyzická síla pro trénink na stroji, silový trénink je použití tréninkové stroje Platí. S tréninkem silných strojů můžete začít s mnohem menším zatížením, než je vaše vlastní váha, a budovat vaše tělo postupně s rostoucí zátěží.
  trénink stroj, protože tam je limit pro přístup a rychlost, jako například při pohybu těla, pro ty, kteří žádné pohybové návyky, je spíše pravděpodobné, že kopí na povrch.
  V této příručce předkládáme tréninkovou metodu, která nepoužívá stroj, takže si ji každý může snadno udělat. Nicméně cvičení pomocí stroje není vůbec těžké, proto prosím vyzkoušejte, jestli je v blízkosti sportovní zařízení.
 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena