České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

To říká, že zvýšit pacient

a pokračuje po dobu 6 měsíců a více osob péče je nutná v „péči příjemce“

 
zvýšit příjemce péče. Kromě toho i když není péče, lidé, kteří mají problémy ve fungování každodenního života a pokračuje po dobu 6 měsíců nebo déle (například obléknout a úklid, prádelna, atd. Nemohou být osobních věcí jako je nakupování) a je označována jako „nezbytné podpůrné osoba“.
Vzhledem k tomu, že systém pojištění zdravotní péče byl zahájen v dubnu 2004, počet příjemců péče a potřeba příznivců stále stoupá. Zejména rozšíření big ze vyžadující podporu lidské osobnosti a péče 1 (nejnižší potřebnou úroveň péče v příjemcem péče), více než zdvojnásobil za čtyři roky od dubna 2000 do dubna 2004 To je. Do
seniory, aby se zabránilo stavu co nejvíce péče, které vyžadují podporu také, také, a to i za již zlepšování a předcházení zhoršování stavu lidských podmínkou, že péče o potřebné podpory, svalové síly školení "Preventivní péče o ošetřovatelskou péči" je důležitá. Proto se po FY 2005 řekne, že systém pojišťovny bude přezkoumán a v každé obci budou zavedeny rozsáhlé služby prevence péče.

Výstava: Zpráva o stavu podnikatelské péče o dlouhodobou péči

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena