České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

1. Služba prevence regionální péče

 
Regionální preventivní služba preventivní péče


aby nezávislý život je poslat, v regionu, kromě různých podpory zdraví podniku, služba cílem „zabránit“ dlouhodobou péči byly různé poskytnuté (name: „podpora podnikání navzájem preventivní péče a regiony“). Níže uvedu hlavní. Nicméně, v závislosti na vaší obci a obsah přijímaný je služba, neboť řada Audience se může lišit, zeptejte obec.
V budoucnu budou služby prevence péče rozšířeny tak, aby každá komunita mohla prakticky zavést "prevenci péče" konkrétně. Zejména „zlepšení muskuloskeletální (svalové síly, které brání pády, atd.),“ „Nutrition“, „zlepšení orální funkce“, protože účinek prevence čirý, se očekává, že budou široce realizovány v každé obci.

Vedení cvičení Provádíme cvičení pro prevenci nemocí způsobených životním stylem podle výsledků kontroly stavu.

Uchováváme učebnu s využitím výcvikových zařízení pro seniory, abychom předešli zhoršení výkonu cvičení svalové síly starších lidí.
spadají prevenci pádů prevenci zlomenin učebnu zlomenin (životní poradenství, zdravotní diagnózu, životní vedení, funkce vzdělávání motoru, atd.) a jdi, ty vedly k zlepšení životního prostředí a zvyky. Školení pro činnosti spojené s každodenním životem Pořádáme kurzy domácího školení, jako je vaření, prádelna atd.


Péče o prsty a nehty - Učíme se o metodách správné péče o prsty a nehty. Prevence, atd
hudební aktivity

demence (demence), malby, kaligrafie, učebny a zvýšit aktivitu divadla atd bylo držení demence (demence) dlouhodobá péče učebnu. Aby se zlepšila o seniory jíst zlepšení návyků
stravovacích návyků, nebo se konala učebnu, stravování zaměstnanců propagační zlepšení návyky nebo na návštěvu a poradenství.

Nezávislá podpora pro "Potraviny" Upravte použití služby "Doručovací služba" atd. Podle potřeby tak, aby starší lidé doma mohli žít nezávislé bydlení, Nabízíme.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena