České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pouze tehdy, když máte pocit, že je důležité vhodného životního významu zvyku

 

vhodné životní styl

„Ještě unavený“, bude ten správný čas, aby přezkoumala životní styl. Odpočinek a výživa, cvičení, spánek, a konverze nálady, či není součástí dobře vyvážené mezi živými, se podíváme zpátky.Pojďme mít svou vlastní metodu stresu.
často smysl pro hru, aby se uvolnil tlak sportovní a tanec, horolezectví, chůzi, navíc, jako je karaoke, poslouchat oblíbenou hudbu, obrazy, koupání, gymnastika, aromaterapii, meditace (vyslovováno :), a podobně Tam je.
me zapomenout na starosti všedního dne a to díky zdobené mysl a tón těla, posílit pravomoci samoléčebný, že lidé mají původně. Zbytek obsahuje "význam", "odpočinek" a "živí".
„dovolená“ je zbytek těla „živina“ je vytvořit vitalitu zítřka způsobuje agresivní chování, které je kultivovat vynikající talent. Pokud kombinujete tyto dvě funkce dobře, bude to pro vás nejúčinnější odpočinek. Aby byla zajištěna
klidu, i když to může být obtížné v rušné moderních lidí, tím, že poskytuje příležitost, aby mohli nakrmit vitalitu a Riratsukusu mezi omezenou dobu udržovat stabilní zdravotní stav Je to nutné. poradce, rodina a blízcí přátelé, říká, že na pracovišti kolegy.

Taková povzbudivá podpora lidí kolem nás bude povzbudivá. Bude to velmi užitečné, pokud se budete cítit depresivně nebo zasáhnete zeď.
„setkat a horký pro lidi“, „osoba, navzájem přes pocity“, „ten, kdo Kumito‘ pocity“,‚lidé, které mohou důvěřovat, že i bolestivý, že jste na mysli‘," navzájem na mysli Lidé, kteří mohou mluvit o tom, "je blízko k vám, vaše mysl bude klidná.


frustrující hlava je těžká (Zuomo pocit) tělo otupělost
(malátnost), není motivace
(bezmocnost, pokles energie) jídlo neprochází krku
(špatná koncentrace) (ztráta chuti k jídlu)
ztratit a Arekore (snížení rozsudku) (redukce paměťové výkonu) zapomnětlivost je špatně
rozptylovat
srdce buší
(bušení srdce), sucho v ústech (sucho v ústech) nespal hučení v uších svaly jsou ztuhlé nebo sore-
že (svalové napětí a bolest) (nespavost)


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena