České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Změnit změny

 

osobnost osobnost

V obecné vlastnosti osobnosti seniorů, tvrdohlavý a snadné nápadu k jeho středu, byl řekl, aby byl introvertní a obezřetný. Kromě toho Arekore a plyn nebo (hypochondrickým způsob), který z vašeho těla, mračna a povinného (depresivní), bylo řečeno, že v trendu negativních myšlenek, jako je snadné negativně myslet věci. Tělesné funkce se vzít věku, jak je uvedeno až dosud obou starých mentálních funkcí, z toho jsme také ztratil svou roli v další sociální a také v domácnostech, tyto osobnostní rysy byly věřil být produkován.

Bohužel se provádí, jako je průběžné studie navazující na změny související s věkem výzkumu a osobnosti seniorů psychologie, ne takhle říci, že budeme mít postarší specifické osobnostní charakteristiky, osobnost je ve středním věku Zjistil jsem, že se v podstatě nezmění ani z období do starších.

5 ukazuje průzkum, který zkoumal 80 let staré obvinění z dospělé od 30-letého neurotické tendence k cíli, extrovert, věk pro tři osobnostních rysů otevřenosti. Neurotická tendence zahrnuje prvky deprese a tendence k duchu, ale jak je ukázáno na obrázku, to bylo o něco méně ve starším věku. V extrémních osobnostních rysech nebyl téměř žádný rozdíl ve věku. Také pokud jde o otevřenost osobnosti včetně osobnostních rysů, jako je tvořivost, nebylo vidět příliš mnoho změn v důsledku věku. .


Porovnání stáří obrázcích 5 osobnostních rysů --- (viz zvětšený pohled)


Popis: Tři z těchto osobnostních charakteristik, které se zaměřuje na 30 až 80 let věku dospělých ve Spojených státech A věkový rozdíl. Zdroj:. Tokyo Metropolitan Institute of gerontologie, ed, úspěšného stárnutí (v pořadí porozumět stárnutí), World plánování, Tokyo, 1998


Skutečně, při pohledu na jednotlivce osobnostní roviny v průběhu času , se velmi vybíravý v souladu s přijímáním staré lidi trochu vybíravý osobnosti, můžete stejně hněvu na maličkosti. Kromě toho, může se stát, aby se vidět, dokud málo lidí úzkostných osobnosti je velmi nervózní, nutkavé chování ruční dále, jako je například mytí mnohokrát na dotaz promyje. Jsou to intelektuální schopnosti a úsudek a snížila tím, že staré lidi, kteří původně mít takovou charakteristiku osobnosti, vzhledem k oslabené schopnosti potlačovat své vlastní, protože není možné, aby se úspěšně přizpůsobit prostředí To je. Jinými slovy, spíše než se stal zcela jinou osobnost, to je přijít výraznější původně existovaly vlastnosti osobnosti (označované jako ostření osobnosti).


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena