České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaký druh onemocnění je diabetes?

 

Jaký druh onemocnění je diabetes?

Myslím, že to, co má přijít na mysl, kdo se dozví jméno nemoci zvané diabetes.
nebo snad „žízeň, takže pít hodně vody,“ „jít na toaletu každý tak často se stalo v noci z mnoha moči“, nebo nebudou označovány jako „dostat hubená přijít“.
skutečně začne z těchto příznaků je od cukrovky je v plném proudu. Absence subjektivních symptomů v počáteční by měl začít funkci léčení je diabetes.
inzulín, nebo použity namísto dobré energie zachyceného „zdroj energie“ jako potraviny, práce v době změny formy skladování je hormon, který je vylučován z pankreatu. A nemocný použtých inzulínu a účinnost inzulínu na, jako jsou játra a svaly zhoršovat, hromadí v krvi, aniž by byla použita glukóza je zdrojem energie z mnoha orgánů v akci těla inzulínu je nedostatečné Přijdu. To se nazývá "zvýšení glykémie".
diabetes je způsobena nerovnováhou mezi množstvím inzulínu práci těchto inzulinu a tělo potřebuje. Například, jíst příliš mnoho povede ke zvýšení požadavků na inzulinu v těle. Strach z
diabetu, abnormální spotřeby energie v těle, jak je naznačeno na hladiny glukózy v krvi je vysoká, může být příčinou selhání různých tělesných orgánů je, že ke komplikacím. Například můžete slepota způsobuje fundu krvácení, nebo vyžadují hemodialýza ledvin zhoršuje, nebo jsou nuceni nohy amputaci způsobil sněť neuropatie, nebo způsobit, jako je infarkt myokardu a cévní mozkové příhody o kornatění tepen is přesně to, co je diabetes, znamená to, že je to základní onemocnění těchto komplikací.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena