České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Úvod

 
v jedné z
Úvod do

Diabetes je onemocnění souvisejících s životním stylem, je v posledních letech rychle roste. Před 50 lety, v Japonsku až která je 1960 př.nl, měl diabetes je považován za méně onemocnění. Ve skutečnosti se odhaduje, že počet pacientů byl nižší než 1 milion. Tak proč se v posledních letech výrazně zvýšil? Je to životní styl zvyku uchopit ten klíč.
V té době se Japonsko začalo zbohatnout, potravinová situace byla stále špatná a samozřejmě nebyla automobilová společnost. Jak se hospodářství zotavilo, obsah jídla se stal bohatým a také se zvýšil i restaurační průmysl. Doprava se také rozvinula a stala se automobilovou společností a chůze se stala méně.
Jak se změnilo toto sociální prostředí, počet lidí s náchylností k obezitě se postupně zvyšoval. Navíc jsou Japonci tvrdými pracovníky. Pracuje nepřetržitě 24 hodin, break rytmus přirozeného života, se stává chronickou únavu, nedostatek spánku, se hromadí velké množství stresu.
Navíc se nyní říká, že se jedná o počítačovou společnost ve věku informačních technologií, stala se předmětem života. „Jídla by často vystačit s rychlým občerstvením obchodu šikovný convenience“, myslím, že u lidí nemálo mít takový život.
Ve skutečnosti tyto změny ve společnosti představují pro japonské lidi velké problémy. Je to proto, že geneticky a ústavně zjistilo, že Japonci jsou bohatí na choroby životního stylu včetně diabetu.
Ve skutečnosti je počet diabetes pacientů v Japonsku se v současné době odhaduje na zhruba 700 milionů lidí, ale to je řekl, aby byl ještě pokračovat, nebo ne prorazit 10 milionů lidí do roku 2010. A v poslední době stále větší počet mladých lidí s cukrovkou v budoucnu, se také očekává, že lidé, kteří trpí komplikací diabetu výrazně poroste.
my Japonci, dosud aktivně začlenit kulturu západní Evropy, nyní označovaný také jako hlavní ekonomická síla teď. Nicméně, to je znepokojující současně se stává životní styl onemocnění choroby země. Cukrovka je chronické onemocnění, stejně, jako je hypertenze a hyperlipidemie, je základní onemocnění, které způsobuje mrtvice, infarkt myokardu, selhání očí a ledvin. Stavět „zdravého života“ nebo zdravé starší společnosti, musíme za každou cenu překonat onemocnění souvisejících s životním stylem, jako je diabetes.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena