České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Strategie snižování hmotnosti

 

Strategie ztráty hmotnosti

Když je eliminována obezita, hladina cholesterolu klesá.
Jak ovlivňuje obezita cholesterol? Když eliminujete obezitu, hladiny cholesterolu určitě klesají. Za prvé, ke zlepšení obezity, dieta snižující hladinu cholesterolu je nejlepší. Tento graf ukazuje změny v tělesné hmotnosti a cholesterolu účastníka zdravotní výchovy. Hladiny cholesterolu také snižují při ztrátě hmotnosti. Také následujte.
Nejdříve známe stupeň obezity.
Můžeme vypočítat stupeň obezity z výšky a hmotnosti. Pokud jste diagnostikováni jako obézní, mírná obezita, snižte hmotnost pomocí všech prostředků.
Odstranění obezity je trpělivé.
Ztrácejte hmotnost v poměru 0,5 až 1 kg za měsíc. Zpočátku je ztráta hmotnosti rychlá, je běžné, že se postupně stupňuje, ale ztráta hmotnosti bude po určité době jasnější. Navíc, když jsou svaly připevněny cvičením a podobně, úbytek hmotnosti se snižuje, ale pokles břišního tuku lze vyhodnotit změnou pasu. Pokud se jeden otvor v pásu zkrátí, hladina cholesterolu bude překvapivě snížena. I když se váha a pas nezmění, bude to úspěšné, pokud změníte zvyk stravování a cvičení. Tato změna se brzy objeví ve vaší hmotnosti.
Body, které je třeba poznamenat při ztrátě hmotnosti.

Vyhněte se občerstvení (zejména občerstvení, sladkosti), pomozme pomalu.Nechceme užívat tuky. Alkohol je překvapivým zdrojem kalorií.


Pojímejte potřebné živiny v dobré rovnováze.
Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena