České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vysvětluje na vědomí, když

věnovat pozornost kontrolu času věnovat pozornost kontrolu v době přijetí nemoci encyklopedie [domácí medicíny] chytrost

 
pozornost, když je podroben kontrole .
autor: Jikei University School of Medicine komplexní zdravotní prohlídky a profesor preventivní medicíny v Centru pro Takashi Wada
inspekci, má smysl zkoumat jejich zdravotní stav pravdy. Dokonce i když se před několika dny zdržíte pití a snažíte se dosáhnout dobrých výsledků, i když budete jíst množství jídla, výsledek vyšetření neodráží skutečný stav těla. Vzhledem k tomu, že zkouška není zkouškou, nedělejte žádné zvláštní věci, podívejte se za obvyklých podmínek.
„referenční hodnotu“ s referenční hodnotou v „odlehlé hodnoty“
lékařské vyšetření, odebrány zdravé lidi v objektu, bylo stanoveno na základě výsledků zkoušek, z nichž 95% lidí. Například při zkoumání 200 subjektů v tomto zařízení s výjimkou 5 (2,5%), kteří mezi nimi vykazovali vysoké hodnoty a 5 (2,5%), kteří vykazovali nízké hodnoty, zbytek Referenční hodnota je hodnota 95% lidí.
Takže i když je mírně mimo referenční hodnotu, není to nutně abnormální. Na druhou stranu, i když jde o údaje v rámci této referenční hodnoty, nemůžeme zaručit, že neexistuje žádná nemoc.
Přestože se v minulosti používá normální hodnota nebo normální rozsah, z tohoto pozadí se mění na referenční hodnotu slova.
Jednotlivá standardní hodnota
Nejdůležitější věcí je "individuální referenční hodnota". Jednotlivé referenční hodnoty jsou mé dlouhodobé výsledky testů. Je to číslo, které je třeba zdůraznit spíše než zda splňuje nebo překračuje standardní hodnotu v laboratoři. Vzhledem k tomu, že referenční hodnota je vytvořena shromažďováním velkého počtu lidí, šířka se rozšiřuje. Když několikrát zkontrolujete, bude rozhodnuto o individuálním rozmezí této osoby. A pokud se hodnota náhle změnila v určitou dobu, i když je hodnota v rámci referenční hodnoty skupiny, musí být tato situace zachována opatrně.
Například referenční hodnota počtu bílých krvinek je 4,500 až 8,500, za poslední čtyři krát dat jednotlivce je 4600,4800,4500,4600, případ byl nyní 8500, není v referenční hodnotou populace Zvýšila se asi dvakrát u této osoby a mělo by být posuzováno, že se v těle objevují nějaké abnormality.
určení, jak číst
přezkoumání rozsudku inspekce hrubě, bude rozdělen do tří „žádná odchylka od normálu“, „Je tu mírné abnormality“, „abnormální“. V případě žádné abnormality není v podstatě žádný problém. V případě
mírných abnormalit, a ty, které mohou být ponechána stát obdržel přezkoumání, rozdělenou na ty, u kterých je potřeba ověřit, zda má nebo nemá ještě horší. Opětovná kontrola znamená opětovné provedení kontrolní položky, která byla abnormální. Přesná kontrola je provedená kontrola, protože abnormální testovací položky nemohou určit chorobu, zejména provádí se kontrola obrazu.
Tabulka 21 ukazuje posouzení zdravotní prohlídky a metodu zvládnutí.
Návyky a inspekce životního stylu - Ve výsledcích testů se objeví nevhodné zdravotní návyky (tabulka 22). Naopak, pokud se v těchto testech objeví abnormality, existuje-li odpovídající životní styl, můžete očekávat zlepšení opravou. Kontrola · Péče · Podpora
Zdravotní kontrola nemá s tím nic společného, ​​protože je přijímána. Dokonce i když obdržíme výsledky lékařské kontroly, je to totéž, že ji nepřijímáme po tom, co jsme ji rychle viděli a vložili do zásuvky. Je nutné zkontrolovat abnormalitu těla lékařskou prohlídkou a pečovat o to (léčit), pokud se objeví abnormality.
Tato léčba není omezena na léčbu drogami. Není mnoho věcí, které by mohly očekávat účinek zlepšením životních návyků. Navíc zlepšení tohoto životního stylu dále podpoří zdraví (povýšení).

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena