České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Změny ve struktuře nemocí

 

vysvětluje změny v nemoci encyklopedie [domácí medicíny]
změně onemocnění
struktury nákazové tady nebo
struktury nákazové Kozo.
autor: Jikei University School of Medicine ukazuje meziroční změnu komplexního lékařského vyšetření a profesor preventivní medicíny v Centru pro Takashi Wada
úmrtnosti roční úmrtnosti přechod
viděný z hlavních příčin úmrtí na obrázku 3. 1940 a později, úmrtí z tuberkulózy je značně snížena, centrum japonského příčina smrti konstrukce se výrazně změnila v civilizačních chorob souvisejících s infekčními nemocemi.
Od výskytu Showa 40 se cerebrovaskulární onemocnění trvale snižují, neboť účinná jsou antihypertenzní opatření. Na druhé straně se srdeční onemocnění nadále zvyšuje především u infarktu myokardu, což je také terminální stanice pro onemocnění životního stylu, a nyní se řadí na druhou. Zhoubné novotvary (gabbana) se nadále zvyšují a po roce 1981 se stávají č. 1.
Zvýšení nákladů na zdravotní péči
Tabulka 2 ukazuje nedávné změny v lékařských výdajích. V podstatě se zvýšila doprava, to znamená, že výdaje na zdravotní péči jsou vzrušující. Proč k takové změně došlo?
Jednou z příčin je stárnutí obyvatelstva. Ale to není všechno. Ve vysokém ekonomickém růstu se různé způsoby života včetně stravovacích návyků změnily. Ačkoli je jisté, že existuje genetická ústavní predispozice, mnohé nemoci mají hluboké zapojení do každodenních životních návyků.
Nemoci, jako je diabetes, že genetická predispozice má velký vliv na onemocnění, málo pacientů v době nedostatku potravin po válce. Dnes se počet pacientů zvýšil o desítkykrát kvůli výživě.
jako rakovina, nemoci, která se jeví jako jediný vztah s věkem, to 30-40 let, snižuje žaludeční rakovinu a rakovinu dělohy, jménem rakoviny plic a karcinomu prsu byl zvyšující se počet rakoviny tlustého střeva Jak vidíte, vztah k životnímu prostředí a stravovací návyky je velmi blízko.
Obtížnost okinawské prefektury dlouhověkosti
Nehoda se projevila ve střední délce života mužů v Okinawské prefektuře. Průměrná délka života podle prefektury klesla z předchozího pořadí na 26. místo v roce 2000, dokonce nižší než celostátní průměr.
Říká se, že příčinou je nárůst úmrtnosti generace středního věku. Úmrtnost od 45 do 59 let se nyní zařadil zemi nejhůře 10 na cerebrovaskulární onemocnění, onemocnění jater, jako je cukrovka. Oba jsou onemocnění, která úzce souvisí s návyky životního stylu. Míra konzultace lékařské vyšetření Okinawa je nízká, bylo analyzováno s tím výsledkem, že zahraniční 受 療 míra onemocnění souvisejících s životním stylem cukrovky a vysokého krevního tlaku i v celé zemi byl následovaný minimálně situace.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena