České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Definice nemocí souvisejících s životním stylem

 

vysvětluje definici nemoci encyklopedie [domácí medicíny]
lifestylových hřeby definice
nemocí souvisejících s životním stylem definice
nemocí souvisejících s životním stylem.
autor: do Jikei University School of Medicine komplexní zdravotní prohlídky a profesor preventivní medicíny v Centru pro Takashi Wada
ovlivňují zdravotní faktory, genetické, věk (změny související s věkem), nelze změnit na vlastní pěst, jako je pohlaví genetické a faktory, vnější faktory prostředí, které patogenů, jako jsou bakterie nebo virus vstupuje do těla, je rozdělen na faktory životního stylu, jako je dieta a cvičení (Obrázek 1).
Například za studena (syndrom) je onemocnění, při kterém se virus bude vyvíjet vstupuje do krku z nosu a úst. Nicméně, toto není jediná příčina nástupu.
Například studené viry, protože vlhkost je pravděpodobné, že růst v nízké teplotě zimy nízké, že je hluboce souvisí s faktory, které nelze měnit sami, jako je klima. Předložený vynález není omezen na zimu, špatné větrané místnosti, která Shimeki‘, protože virus se bude pravděpodobně zvyšovat, pomůže přilákat nachlazení. Takové vnější faktory životního prostředí se podílejí na nástupu nachlazení.
Naopak, faktory životního stylu, jako je odolnost organismu při nedostatku spánku je dole, slabé děti síla odporu, v osobním faktorem starších lidí, síla viru je větší než odporové síly, z nosu, krku Virus se šíří na sliznicích. A sliznice vyjde bolest a výtok nosní jsou bolestivé. Jinými slovy, nástupem chladného je dána faktory životního prostředí, genetické faktory, faktory životního stylu.
cestu, „dospělých onemocnění“ znamená, že rakovina, mrtvice (mrtvice), kromě tzv tří hlavních dospělých onemocnění srdečních chorob, vysoký krevní tlak (hypertenze), diabetes (diabetes sekund), onemocnění jater , jako je onemocnění ledvin, to bylo považováno za obecný termín pro různé hlavně to, vyvinuté od středního věku nemoci. Podle ministerstva styčného výboru onemocnění dospělých preventivní opatření Rady pro zdraví a dobré životní podmínky z roku 1957, dospělé onemocnění „hlavně, cévní mozkové příhody, maligní tumor (zhoubný nádor), jako je rakovina, vysoký náhlé úmrtnost ze 40-letý před a po, jako je například srdeční choroby nyní, ještě všechny příčiny úmrtí podílely na vysoké úrovni mezi, byl definován jako mnohé nemoci „v nejlepších letech asi 40-60 let.
Nicméně, v posledních letech se řada nemocí, které byly označovány jako dospělé onemocnění se šíří na děti i dospělé. To je, jako je jídlo problémy a nedostatek pohybu, to říká, že jev, který nastal s chronickou poruchou životního stylu.
Jinými slovy, mnoho z dospělých nemocí, které byly dosud jako nemoc rozvíjet s věkem zajatých, přišel být považován a životní styl je „souvisejících s životním stylem onemocnění“, které se podílejí na rozvoji. Kromě toho pouze pro dospělé onemocnění je pojem, který se zaměřuje na stárnutí, jako je „stát se geriatrické Po vyjmutí věk je nevyhnutelné“, neměl by vytvořit pocit vzdát střední.
Proto Ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí (v té době) v roce 1996, stravovací návyky, pohybové návyky, odpočinku, kouření, shrnuje onemocnění způsobené životními návyky, jako je pití a „nemocí souvisejících s životním stylem“ (viz tabulka 1), mezi něž patří vysoký krevní tlak, dyslipidemie (budete hemostázu hyperlipidemie (this)) (lev s rostoucí), diabetes, rakovina tlustého střeva, by mohly zahrnovat paradentóze. Tyto
civilizačních chorob souvisejících s tím, že změnily své nezdravým životním stylem spotřebitelů, to je to, co sestavil onemocnění, které může být významné množství prevence. Proto to není jedno jméno nemoci. Nicméně, onemocnění souvisejících s životním stylem, nerozvíjí jen nezdravým životním stylem. faktory životního prostředí, jako je klima a patogenů, jako je pohlaví, rasy, věku, geny, jsou také ovlivněny takovými faktory nelze změnit sami. Ale hlavní příčinou je faktor životního stylu. Jinými slovy, stravovací návyky poruchy, trvat příliš mnoho soli, trvat příliš mnoho tuku, nedostatek pohybu, kouření, nadměrné konzumace alkoholu, nezdravé životní návyky, jako je například zbytek nelze brát i nadále, tím rychlejší průběh rychlosti nemoci Stane se to. Dále překrytí celá řada faktorů, bude vyvíjet z mladšího období (Obrázek 1).

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena