České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Udělali jste to v kavárně? Překvapivě hodně "letní opuch" jednoduchá metoda péče

 

Nechcete ochlazení vašeho těla předtím, než si uvědomíte? Jednou z příčin otoku je "chladu". Předtím, než se dostaneme k chronickým otokům, snažme se o to, abys to dělal nejdřív.

„léto“ je otok pravděpodobný důvod

Klima je horké léto, ale není ani zdaleka působivá a edému, bych se měl starat, co v létě. Jen proto, že je horké, ochladím klimatizace na kimchin, jím a pít studené jídlo. Pokud tento druh věcí pokračuje, vypadá to zima uvnitř těla, způsobující otoky i v létě.

Nejlepší příčinou je zimnice těla. Nebo jsou v místnosti slyšel chlazení bude ochlazovat tělo příliš trvat studený nápoj, není obezřetné teplou krev do všech koutů těla, není to stát se tak uvízl také vlhkost metabolismu.

Citace: Péče o pokožku univerzity

"Letní zelenina" odrazit otoku!

Chcete-li zlepšit otok, je důležité odvádět dodatečnou vlhkost nahromaděnou v těle. Tak bych rád doporučil "letní zeleninu"! Říká se, že mnoho zeleniny, které dosáhnou sezóny v létě, jako jsou okurky a rajčata, jsou bohaté na diuretický účinek. Vezměte lahodnou letní zeleninu pozitivně a uvolněte vlhkost, která je uvnitř těla stagnována.
za účelem plnění

předávkování a přebytek vody se doporučuje jíst potraviny, která obsahuje velké množství draslíku s diuretickým účinkem. A draslík je živina obsažená v "letní zelenině", jako jsou okurky a rajčata mnoho.

Citace: Skincare University

Doporučený způsob, jak jíst s octem. Vzhledem k tomu, že ocot má efekt znovuzískávání únavy, povzdechne tělo, které letní batta udělala. Vejmejte co nejvíce ocotovým dresinkem.
Pokud vaření pomocí

ocet a octem, se nedoporučuje, protože to může také dodávat kyselinu citrónovou současně, majícího účinek obnovení únavy. Prosíme jíst ji vědomě, abyste přežili léto, které je snadno unavené a zpocené.

Citace: Péče o pleť University

, samozřejmě vědomi toho, že "teplé péče" je také ◎

"nechladí tělo" v den day-to-i, s cílem zlepšit a zabránit edém Je to důležitý bod. Nestrávil v bosé nohy, chlazení je co nejvíce začlenit podstatu větru dopředu, jako je medvěd v mysli pít teplý věc, pojďme výzvu z „teplého péče“, který může být. Samozřejmě, nadměrná péče vede k tepelnému mozku, takže to prostě uděláme v mírném rozmezí.

Existují následující metody zlepšení bobtnání v každodenním životě.
zvýšit tělesnou teplotu

· teplá lázeň,
aby chladná

· Cairo a topení, dost teplo říci, "Udělej to ještě" v overdressed

· pivo , Káva, čaj aktivně, močení při diuretickém zákroku atd.

Samozřejmě, že příliš mnoho není zakázáno. Užívejme si to s umijádostí a pomáháme otoku.

Citace: Je-li péče o pleť University


k tělu, který nemá Mukuma v self-mateřské dovolené byla ponechána

edému, je opatrní, protože některé z nich mohou vyvolat další nepříznivé účinky na tělo. Vyzkoušejte si od této chvíle pečlivě pečlivě, abyste neudrželi příjemné léto s těžkým tělem, který se roztřepával.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena