České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Rozložené reality a řešení „moderního typu chudoby“

 

(procento lidí, kteří patří k vrstvě pouze tyto příjmy polovina průměrného disponibilního příjmu) japonský relativní míra chudoby je bublina kolaps vzrostl z roku 1990, do éry, který byl řekl, aby byl „sto milionů celkem střední třída“ se stal dávné minulosti.

Společně s tím, bezdomovci a čisté kavárna uprchlíci, ženy, které vykonávají prostituci pomocí pouliční prostituce a datování lokalit jsou také řekl, aby se zvýšily.

Ve skutečnosti, podle ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních věcí bylo oznámeno v červenci 2014, „2013 národní život základní přehled“, relativní míra chudoby v roce 2012 je 16,1% (jeden ze šesti) A v nejhorším období minulosti se míra chudoby dětí také zvýšila na 16,3%. V domácnosti „jedna osoba dospělé“ (především matky samoživitelky), 54,6% více než polovinu, 12,4% u členů domácnosti z „dospělých dva nebo více osob“ upadl do relativní chudoby.

Moderní chudoba příčinou

reportér původní New York Times získal Pulitzerovu cenu, David Shipura vytáhl realitu Spojených států chudým „pracovní chudé americké podsvětí "Následující příklady jsou představeny o šanci, že se dostaneme do situace chudoby.

 • astma u dětí žít v zchátralého bytu volal zhoršení
 • ambulance, vést k léčebných výloh dochází
 • karta bankrot, který se nevyplácí, auto úvěry cíle již není nucen kupovat nárůst
 • náchylné k selhání ojetých vozů
  mají nepříznivý vliv na návštěvnost na
 • matky, což vede ke zpoždění a absence
 • matka propagace a v souladu s vydělávat kapacitních omezení
 • není možné přejít od zchátralé bytu

  David Shipura, jedno oko trochu smůla, se nazývá druhý smůly, řetěz bude spadat do negativní spirály tím, že jde, méně pravděpodobné, že plížit z chudoby, je chudoba z rysů vyspělých zemích zejména proto.


  , co se stane v brázdě „podzemí“

  V Japonsku, jako typický příklad šance pádu do chudoby, tam je něco jako následující.

  (1) rozvodu

  Současný Japonsko, jedna sada tří souborů manželský pár se rozvedl. A jak, který byl představen na začátku, tam je míra chudoby je velmi vysoké úrovni a 54,6 procent domácností jedna osoba z rodičů (zejména samoživitelky), snadno manželství lze říci, jednou z hlavních příčin chudoby. Pokud

  Původně to i v případě, že matka a dítě doma měli dostat výživné od otce, podle zjištění ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních věcí, dostávají alimenty ze otec je tak malé, jako asi 20% Je to současná podmínka. Procento otec ročního příjmu platí vyšší výživného bude vyšší, ale v ročním výnosem 74% více než 5 milionů je věnována alimenty, důvodem je skutečnost, že „protože život nové rodiny je prioritou.“ Existuje analýza.

  (2) z příjmů není-li deprese

  Samozřejmě pracovních míst nelze dosáhnout, bude spadat do chudoby, pokud jsou úspory Tsukire. V „Daily SPA!“ Byla provedena současných 35-49-letých svobodných mužů a žen, 200 lidí nezaměstnaných dotazník, nejčastěji v „Proto se stali nezaměstnanými“ znamená, že duševní onemocnění jako je deprese (asi 46%) Bylo to.

  „je te“ je bezdomovec podpůrná skupina NPO psychiatr, v průzkumný tým odborníků byla provedena, jako kliničtí psychologové, psychiatrické poruchy, jako je například asi 60% bezdomovců deprese existují také zprávy, že podezřelý z měl silný vztah mezi duševním onemocněním a chudobou, jako je deprese byly navrženy.

  (3) nemá nízké vzdělání a chudoby řetězového

  Vzdělání je všechno, ale statisticky korelace mezi dosaženým vzděláním a ročních příjmů je zřejmý.

  Oba muži a ženy mají tendenci mít nižší roční příjem s vyššími akademickými kvalitami a nižším vzděláním. Také, jak se stoupá věk, mezera se zvětší a ve 40. letech se otevře velký rozdíl.

  Vzdělávání není jen vliv na příjmy a životní podmínky dané osoby, bude mít významný dopad na budoucnost příští generace. V souladu s „vysokou školu samozřejmě navazující zprávu prvního řádu“ z University of Tokyo centra pro politická studia, v průběhu ročního příjmu a vysoké školy po absolvování rodiče jsou ve vzájemném vztahu, pokud rodiče ročního příjmu více než 10 milionů jenů 62,4% navštěvuje univerzitu 4. třídy, zatímco méně než 4 miliony jenů je 31,4%, což je asi polovina. V

  průzkum obřady-označil města, je 40 procent příjemců sociálních dávek jsou také rodiče dobrých životních podmínek, vzdělání je junior absolvent střední školy je 58,2% a 14,4% jsou vysoké školy výpadky, rovnající se nebo menší než středoškolský odpadlík Vím, že ano. Jinými slovy, chudoba také negativně ovlivňuje akademické schopnosti dětí, což usnadňuje propojení chudoby s novou generací.

  Jak zabránit podzemí

  I když mu je, samozřejmě, se chránit před chudobou postihující i další generace, co bychom měli dělat. Samozřejmě je velmi důležité vyhnout se rizikům, které mohou vyvolat chudobu, jak bylo uvedeno výše.

  (1) manželství, porod a rozvodu Podle pečlivě

  „přechod motivace podílem sex rozvodu stížnosti“ justiční statistiky, v případě, že žena požádala o rozvod v roce 2013 ačkoli 1-poloha rozvodu důvodu je „Neshoda osobnosti“ (44,4%), „neprojdou životní náklady“ (27,5%), „násilné“ (24,7 procenta), „mentální zneužívání“ (24,9% ), "Heterosexuální vztah" (19,5%) se také zvyšuje.
  nepředáte

  životních nákladů, DV, šikana a mužů, například pokud jde o záležitost, ke které by bylo obtížné pokračovat v manželství, by bylo méně pravděpodobné, že platit úhledný výživné po rozvodu . „Vždy uvíznou v špatný člověk“ lidmi, jako je to, když je snadné manželství a porod v očekávání, že například „Když jste dítě by změnit“, aby se stal také hlavním rizikem pro děti v jejich vlastní Mějte to na paměti.

  (2) v León vyleštit tajemství úspěchu v životě

  Co., Ltd. Reprodukce a šel do roku 2013 „500 lidí Dotazníkové šetření deprese strany“, většinou jako příčina deprese často se „mezilidských vztahů v zaměstnání“ (270 osob), dále pak „obchodní objem prací je nadměrná“ (266 osob), byl „nespokojenost s prací obsahu“ (145 osob). Tímto způsobem se stává deprese v návaznosti na práci, pokud jde o situaci, kdy nezbývá než opustit svou práci, zvyšuje riziko, že po pádu do chudoby.
  as

  snadný charakter, aby se stala deprese, příliš vážná, metodické, pilně pracovat, ale zvedl silný smysl pro odpovědnost, etc., není již v éře „nemusí dělat jen v mých silách, aby vážně.“ Jako je „dělat rozumně průduch ukázat jako“ „dělat dobře s okolní“, aby se stal dobrým Yowatari, říká dovednosti potřebné, aby nedošlo k pádu do chudoby.

  (3) děti pevně
  vzdělávání

  , jak je popsáno výše, vzdělávání a roční příjem je velký význam, chudoba se stává v mnoha případech je připoután k další generaci . Vzdělání je klíčem k přerušení řetězce.

  Ministerstvo školství průzkumu, v patkách ze strany studenta, jako je „škola života, škola nepřizpůsobivost“ je častým důvodem Některé vysoké školy (39,3%) a „zneužívání“ (32,8%), „výkon chudý školní (7,3%), "problémové chování atd." (4,9%) atd. Ze strany školy se značně snížil. Staňte se záškoláctví nemůže zvyknout na školním životě, takže bude obtížné nezávislosti spolupracuje s stát odstoupení se stane elegantní a vypadl ze střední školy, máte pocit, že nehodu děti, je důležité okamžitě řešit.

  Jak již bylo zmíněno v úvodu, v Japonsku, kde podzemní záloh, a jeden ze šesti lidí se utápí v chudobě, bude závislý na negativní spirálu, pokud jde o chudobu, to bude těžké uniknout. Věnujte pozornost výše zmíněným bodům a snažte se neuskutečnit šanci, že se dostanete do chudoby.

 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena