České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pouhé 2 minuty! Metoda spočívá v Harvard Business průtoku „kvalifikované pracovníky“

 

motivovaný a agresivní, akční síla, tolerance stresu, prvky, které jsou důležité z hlediska práce. Ty lepší, aby se stal „schopní lidé“ je, jak my. Ve studijním sociální psycholog na Harvard University šel, jen jediný „že“ 2 minuty, agresivita a schopnost jednat, zvýšení odolnosti proti stresu, také je to tak atraktivní vzhled v obchodním scéně.

kvalifikovaných hormonální rovnováhy
podnikatelé říká sociální psycholog Amy Cuddy (Amy Cuddy) učit v

Harvard Business School, a lidé, kteří jsou na vrcholu hierarchie v organizaci, výkonné a talentovaní lídři, s vysokou hodnotou svého druhu „testosteron“ v mužského hormonu, bylo zjištěno, že čím nižší je hodnota stresového hormonu „kortizolu“.

testosteron, agresivita a pozitivní myšlení, akční síla, sebevědomí, v pohlavních hormonů, že existuje vliv zvýšení jako vedení, bylo rovněž vylučovány do ženy. „Testosteron než je agresivní velké?“ A, ale kdo je často špatně, má vliv na podporu sociálního a spolupráce ve společnosti (populace) život, sociálně a hodnotu testosteronu je vysoká to bude, ale to je řekl, aby byl nízký a ostrý snadné hysterická. Zvyšování metabolismus, protože účinek zvýšené svalové hmoty, a to i za účelem udržení štíhlé tělo, testosteron hraje velmi důležitou roli.

V hormonu kortizolu vylučovaný, když je vystaven stresu, je to fyzicky zvýšit krevní tlak a tepovou frekvenci, psychologické na úzkost a podrážděnost, zvyšuje a napětí. Přestože se jedná o zásadní hormon pro život, v často vystaveny snadno moderní společnosti na stres, kortizol přebytek stát stává chronickou, vždy nebo se stane podrážděné stav úzkosti, dále sekrece se stává nadměrné, atrofii mozku to by pak bylo nalezeno.

Jinými slovy, aby se stal zkušený podnikatel je, jak zvýšit hladiny testosteronu, nebo ke snížení sekrece kortizolu je důležité.

Jediný způsob
, aby se stal zkušený podnikatelé za 2 minuty

Amy Cuddy řekl zmíněných Harvard Business School šel spolu s jinými výzkumníky experimentu 2 minut v soukromé místnosti " high-power představují „téma, které bylo provedeno, testosteron je nárůst o 20%, kortizol snížila o 25%. Jedinci, kteří uskutečnili „nízký výkon představovat“ Naopak, testosteron je snížena o 10%, kortizol je to, aby se zvýšily o 15 procent.

„vysoký výkon představovat“ se hodil střeva představovat a Niodachi, jako je znázorněno na obrázku níže, nohy na stůl, jako jsou ruce v zadní části hlavy, otevření těla, je póza, jako je ukázat větší jejich ,

„s nízkou spotřebou představují“ Naopak, jako je kolem tělovýchovného sit a ramena a záda, je malá přestávka zavřít tělo. Vezme-li se takového představovat, bude se stydět, bude citlivý na stres.

držení těla a řeč těla je nejen doprava a doleva dojem, že při pohledu z ostatních, svým vlastním psychickém stavu, a že dal velký vliv na rovnováhu hormonů, především bylo zjištěno, v experimentu.

lidé
bylo adopted've udělali všechno, „vysoce výkonnou představovat“

Kromě toho, pan Amy Cuddy, simulovaný rozhovor předměty se každý z výkonových pózách a Ropozu obdržel povoleno, zaznamenává stav. Potom ukázat video na personalisty, zda přijmout každé téma, bylo posoudit, zda se zamítnuta.

Poté, osoba, která byla určena být „přijata“ je, že každý se byl ten, kdo vzal „síla představují“.

oklamal byla myšlenka na vysoký výkon představovat! Chcete-li se stát

Kvalifikovaní podnikatele osoba, snižují hladinu kortizolu tím, že zvyšuje hladinu testosteronu, snažit, aby „vysoce výkonnou představovat“, to je zajistit, aby neprovádí „nízký výkon představovat“ je co nejvíce je to důležité. Zejména rozhovorů a prezentací, jako je datum a čas „Kokozo“, když se cítíte ve stresu, když jste v depresi, jako jsou například 2 minuty WC, pojďme udělat „moc představovat.“ Plný sebedůvěry, a zároveň se stal mocný náladu, budete silně napětí a stresu.

jen pár minut, stačí se silný pózu, ve skutečnosti výkon tak dlouho, jak dostat se učit, ne se snažil takovou věc jako ztráta. Myslím, že zmást, zkuste všemi prostředky snažit o „vysoce výkonnou představovat“.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena