České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Občas oči! Kontrola pomocí metody kontroly suchostí očí

 

Už jste někdy používali oči stěží?
jsem byla mě našel

kontakt ... Nesmíte dát dlouhou dobu, nyní dlouhou dobu Tsucha‘oku Te vysušit každý den Colorcon základních položek make-up. Myslím, že mnoho dívek má takové potíže. Možná jsou suché oči.

suché oko, v případě, že je abnormalita v slzách množství a jakosti, označuje stav, zranitelné na povrch oka.

a stávají suché oko „unavené oči“, „oko příst,“ „oko za vzniku bolesti“ příznaky, jako je nástup. Zavedem kontrolní metodu před odjezdem do oddělení oftalmologie.
K dispozici jsou dva typy

suché oko, množství sekrece odtržení se snižuje jako „roztržení klesající“, je odtrhávací pravděpodobně odpařit „odpařovací typ vylepšení“. Protože suché oko je chronické onemocnění, je nutná léčba oftalmologií. Způsob léčby se liší v závislosti na typu suchého oka.
je

oči suché, pokud jste navštívit oční příznaky suchého oka, jako je oko bolí, jako je například, zda je nebo není slzy abnormální, inspekční linky, aby prozkoumala, a zda je na povrchu oka žádné škrábance Budu.

6 hlavních příčin suchého oka! V

Metoda inspekce
vyšetření suchého oka, která se provádí v oftalmologii

​​rozhovoru s cílem nalézt příčinu syndromu suchého oka, oční příznaky a životní prostředí a životní styl požádala Ano. Buďme schopni odpovědět co nejvíce o tom, jaké symptomy, kdy, odkdy.

nedostatek spánku a stres, opotřebení kontaktních čoček, proti státu a oči stavu každodenního života, jako je používání klimatizace, bude i nadále diagnóze. Jako je

Sjögrenův syndrom, nebo netrpí jiným než suchého oka onemocnění, je důležitým bodem i výslechu a zda není lék v současné době.

Zkusme se prověřit, jestli jsou vaše oči v nebezpečí suchého oka! - oči, oči, oči Yani vidět některé věci jasnýma očima je bolestivý, je zamlžený Při pohledu na světelných očí těžký pocit snadné cítit očí je suchý únava je vyjde je červených očí příst · oko není zůstat otevřené oči, aniž by · 10 sekund blikat ven slzy nemůže být svědění, co

v případě, je-li možnost suchého oka a platí pět nebo více Mohu to říci. Je dobré předem si učinit poznámky, aby bylo možné na místě odpovědět přímo na místě.

Tvé oči, vstáváš? Kontrola suché zraky!

Jaký druh inspekce se provádí?

(1) inspekce vision … od státu dohledu, a to nejen suché oko, s cílem prozkoumat, zda existuje nějaká jiná nemoc, vize inspekce provádí.

(2) barvení kontrola &hellip, neboť v suchém oku, které mohou poškrábat povrch oka, a oční kapky, pomocí barvení lék je rána část rohovky, zda se chyba není na povrchu oka Budu vyšetřovat.

(3) Schirmer Test … za použití filtračního papíru, zkontrolujte, slzy jsou normálně vylučovány. Nůžky podlouhlou filtrační papír stupnici do 5 minut víčka, měří, kolik délky nebo může být pokryta. Je-li menší než 5 mm, je možnost suchého oka.

(4), ale (Tear rozbít Time) inspekce … při inspekci, aby prošetřila slzy kvality ve stavu, který nebliká, můžete zjišťovat, zda vzít, kolik času vyschnout povrch oka.

Jak to bylo? Ačkoli to byl jednoduchý obraz kontroly suchého oka, tam jsou nečekané rozhovory a čtyři inspekce.

Chci vědět! Jakmile budete vědět, léčbu

Metoda inspekce suchého oka volby

suché oko dobrého oční kapky na suché oči, je dalším krokem je zavedení léčbu syndromu suchého oka.

(1) umělá slzná tekutina a hellip, tato léčba je běžná v současné situaci. Je v pořádku nosit symptomatickou úlevu vdechováním hydratačních složek. Kromě toho se může použít nebo podporují prosazování a generaci sekrece „formulace kyseliny hyaluronové“ a slzy „osy hloupou Sol sodíku“.

(2) punctal zástrčka … zasunout zástrčku do bodu slzy je výstupní slz, způsob ošetření se hromadit na povrchu oka slzy. Většina bolest bez jakékoliv, které nejsou zahrnuty v umělých slz může „protein“, „vitamín“ je zdroj, protože dále je také účinek udržet vlhkost oka, se říká, že je účinnější než umělé slzy.

(3) zlepšení životního stylu … upustit od používání osobního počítače, zvýšení počtu mrknutí vědomě, zvyšují vlhkost v místnosti na zvlhčovače, zlepšení ve zvyku dávat zátěž pro oči, atd Přitom se symptomy suchého oka uklidní.

Jak to bylo? Suché oko se nevyskytuje přirozeně a nelze ho vyléčit ani s komerčně dostupnými očními kapkami. Každý den, je-li, jako je předení oka, který se nemohl dočkat, proč nejdeš do nemocnice dát trochu odvahy předat položku rozhovor tohoto článku.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena