České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je jahodový jazyk? Dospělí, děti chtějí věnovat pozornost hemolytickým bakteriím

 

"Jahodový jazyk" … Co?

Jahodový jazyk znamená, že "na jazyku může být vytvořen červený jazyk".

" jahoda jazyk " příčinou je, že jsem tak kvůli "streptokoka".

A streptokok by hltanu, angína, mnozí v kojenecké-školáky od 3 let věku, je rozšířená a snadno nemoc v zimě. Avšak také infikuje dospělé. Mezi typické příznaky patří horečka, bolest v krku (bolest v krku), bolest při polykání sliny (polykání čas bolesti) a tak dále.

V případě malých dětí, protože nemůže dobře komunikovat s příznaky, jako jsou bolesti v krku, špatné nálady, také ztráta chuti k jídlu. V takových případech je červený, zrnitý vocoder na jazyku, nebo se stal „jahoda jazyk“, pojďme podívat se na to příznaky vyrážky.

Jaký druh léčby byste měli léčit, pokud jste infikováni hemolytickými streptokoky?

Divoké bolest v krku .... Pokud by faryngitida a tonzilitida byly způsobeny hemolytickými streptokoky, jaká léčba by měla být provedena v nemocnici?

vyšetření znamená, že pokud se zjistí, že existuje vysoká pravděpodobnost, že by byla infikována hemolytické streptokoky, že bude provedena léčba antibiotiky. Pokud antibiotika účinně působí, příznaky jako horečka a bolest v krku se postupně zlepší o 2 dny později.

Abychom byli léčeni dobře, potřebujeme pít všechny předepsané antibiotika. Protože účelem léčby antibiotiky, prevence komplikací (peritonzilární absces hltanu absces, zánět středního ucha, zánět vedlejších nosních dutin, atd.), A protože tam je prevence revmatické horečky.

za „hltanu streptokokové dermatitidy, .... Myslím, že bych měla jít do nemocnice? Máte příznaky Rashiki angínu“ takoví lidé, pojďme vědět dopředu, jaký druh kontroly je umístěn v nemocnici Správně.

V případě hemolytických pruhů, jaké je doporučené jídlo? Symptomy streptokokových infekcí mají bolest v krku. Je důležité, aby se výživy a léčení pomalu léčit onemocnění, ale jídlo je těžké s bolavým hrdlem · · ·.

Takže představím doporučené pokrmy, které mohou zmírnit bolest a bezbolestnost, které se nemohou ani trochu zžít. Zvláště děti se snadno infikují, proto zkontrolujte, zda máte děti.

Za prvé, když bolest v krku, jako je horká věci, studený příliš věcí kyselá, pikantní věci, hořká věc, pojďme se zabránilo ty silný podnět. Je však důležité mít dostatečnou vlhkost.

Také požíváme něco dobrého trávení, když dítě stěžuje na bolest při streptokokové infekci. Například, želé a jogurt, pudink, bavorské krém, polévka, atd menší podráždění krku, a tak dobrá pro trávení, doporučujeme! Když

A streptokoka Nesprávné vyhlazovacího, ale také může způsobit vážné komplikace, jako je revmatická horečka a akutní glomerulonefritidy. Dokonce i poté, co symptomy zmizely, napijte správně předpisované léky. Jako

Děti jsou náročné onemocnění dospělých a byl si vědom, že polovičatá léčba je nebezpečné, to je k pevnému léčby důležité.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena