České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Máma se musí vidět! Food rozšířit výšku dětí, řekni

 


drahé mé děti. Sukusuku chtějí vesele vyrostl.

Po tom všem, jako maminku, mé děti, je to, co chci, abys vyrostl zdravý velké. Živiny a nezbytné pro tak důležitý dětí, přinese jídlo rozšířit rozšíření!

rostoucí děti, já důležitých živin, které chci, abyste byli vždy brát?

zásadní pro to poprvé, bílkoviny. Protein, který hraje důležitou roli jako složky tvořící tělo, včetně kostí a svalů, se stal materiál, aby se pleť a vlasy, orgánů, krve a podobně. Kromě toho je to také surovinou látky, která ovládá hormon a imunitní funkce!
Ačkoli

, je také důležité, aby jídlo co vyváženější. Po požití dobrou rovnováhu sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů a minerálů, vlákniny z šesti hlavních živin, pojďme kladou důraz na bílkoviny!

No dobrá jakákoliv jídlo s cílem rozšířit rozšíření?
aby na

kost je rozšířen, musí chrupavky buňky množí. Za tímto účelem, pojďme pevně příjem bílkovin a kalorií. Pokud je příjem bílkovin a kalorií zvýšit krevní hladiny IGF-1, protože se uvádí, že z chrupavky výnosů buněčného růstu.

Zejména nabídky doporučovaných, hovězí kari, guláš, jako steak, hamburger.

Samozřejmě, že se jedná o, menu s důrazem na bílkovin a kalorií. Pojďme dodatečně salát a rýže zvážit rovnováhu! Jakmile budete mít proteinů a kalorií ve stravě, je také nutné mírné cvičení pro růst těla.

I kalorický příjem potřebný pro děti?

energetické požadavky ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních věcí oznámilo, jako „doporučená denní dávka pro japonský“, a to následovně.

10 ~ 11 let: pánského 1950 ~ 2500kcal · Dámské 1850 ~ 2350kcal 12 ~ 14 let: pánského 2300 ~ 2900kcal · Dámské 2150 ~ 2700kcal 15 ~ 17 let: pánského 2500 ~ 3150kcal · Dámské 2050 ~ 2550kcal
je rozdíl od

jednotlivce, ale též příjem potravy u dětí je dost můžete určit, ze synů státu. „Ať už je výška rozšiřuje“, „Genki je buď“ „hmotnosti nebo v rozmezí standardu“ Pojďme odpovídající zkontrolovat kritéria, jako je.

Morimori jedí rychle a zdravě vyrůstal jsem ♡

vyzkoušet dobrá strava

, jak je to jen možné zůstatek, pojďme zaměřit na mámu, která může pevně podporovat zdravý vývoj těla dětí!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena