České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Také musíte být hospitalizováni ...! Buďte opatrní! Dětská bronchitida

 


Děti často dostávají těžké, když dostanou bronchitidu a hellip!

pro děti mladší 2 bronchiální je nezralý, protože existuje mnoho případů závažné a stanou zánět průdušek, je důležité dodržovat dobře, jak když jsem chytil rýmu.

Dítě se snadno chladu Odstranění případě
zima, ale mám kašel, sucho, jako „klepání“, kašel, jako propletené hlenovitých (hlenu) je „Gohogoho "Pokud nepřestanete kašlat celý den, nebo pokud se po několika dnech neléčíte, je podezření na bronchitidu.


Má bronchitida vliv na lidi?

V případě, že kašel je těžká, také v závislosti

dítě může být obtížné dýchání by vás mohly o 38-39 stupňů vysokou horečkou. Když kašel a hlenu je špatně ve vysoké horečky, chuť k jídlu se stává špatná pleť spadl fyzickou sílu i klesat. Také může být obtížné dýchat, pokud se kašel zhorší.

Může také způsobit pneumonii kvůli zhoršení celkového stavu kvůli snížené fyzické síle. Zejména děti mladší 2, dále bronchiolitis a zánět se rozšíří do úzké části průdušek, je třeba dbát, aby náchylné k zápalu plic.

Když se zvětšuje sputa, dýchá, "Zechozo " Taková bronchitida s příznaky se nazývá astmatickou bronchitidou. Pokud jsou tyto příznaky prodlouženy nebo pokud je pravděpodobné, že dýchání bude trpět, uvidíme pediatka už v raném věku!

Co je astmatickou bronchitidu?

vlhkost v případě důležité ♡

virové bronchitidy zvýšit pečlivě, není stříbrná kulka. Jako léčba bude symptomatická léčba pro zmírnění příznaků. Využívá se expektorant, který zpřísňuje spoušť a používá se bronchodilátor pro rozšíření bronchu. Pokud je horečka vysoká, jsou také předepsány antipyretika.

V případě malého dítěte, mateřského mléka a mléka nelze opít a hospitalizace je často nutná. Vezměme léčbu v nemocnici a doma pečujeme o domácí péči.

První odpočinek, aby se kašel nezhoršil! Udržujte teplotu v místnosti konstantní, často zvyšujeme vlhkost. Užívání velkého množství vlhkosti snižuje spuť ♡

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena