České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je-li příliš mnoho jako to sami! Může případně Jakmile vás nemocný?

 


a sebeláska, je příliš vysoká,

narcistický porucha osobnosti ne Kizuke vztah k okolí, to se odkazuje na poruchy osobnosti vyplývající z „sebelásky“, jak svým jménem vy.

Jako ukázkový příklad, ne Kizuke dobře vztah s ostatními o sebelásky je příliš vysoká, může způsobit vážné problémy budou uvedeny v každodenním životě. The

Konkrétně jsou symptomy, jako je následující.
· přítomnost vlastním zvláštním zřetelem, že je důležité, brilantní úspěch a své vlastní kouzlo, vlastní mít arogantní postoj kolem, ideální je spekuluje chuť se milovat, nadměrná chvála a zvláštního ošetření chybí v soucitu hledat partnera, tam je také porucha, která pochází z nedostatku důvěry v obtížné

sám spolupracovat s ostatními. Je to vůbec jiné než své vlastní, je nepřítel, bude klamat lidi kolem sebe je vždy vlastní, Otoshimeyo vás a nemusíte je v té … &upadl do klamu stavu, který rdquo; paranoidní poruchy osobnosti " protože tam I.


přítomno méně než 1% populace

narcissistic poruchou osobnosti, které se říká, že přítomno méně než 1% populace, se vyznačuje tím, často vidět u mužů než u žen , Je dobře narcis stejný názor, ale není tam žádný problém, pokud není tam žádná taková věc jako příčinu potíží často a okolí.

příčina není jasná, ale, jak je hlavním činitelem, byla považována za neobjektivní chovného prostředí od rodiče v dětství. Nebo to byl přehnaně, reverzní bez firma vytvořený self-image a nebo byl nedostatek lásky, by vyvinout narcissistic poruchu osobnosti z rovnováhy ducha, existuje teorie, že.
jako psychiatrické poruchy náklonnosti nedostatečné příčině od matky

dětství, nemůžete cítit svou cenu Pokud nechcete sbírat ostatní zájmu a pozornosti, „předstíranému poruchou osobnosti“. Ztrácet ze zřetele sebe, být odstraněno kolem důvěry, jako je lež ….

k ošetření pokračovat
se psychoterapie a farmakoterapie

léčba by měla rozdíl a self-image, která byla přehnaná snížení, bude dočasný pokles a úzkost nastat Ano, vy.

V tomto případě existuje mnoho je, že farmakoterapie, jako jsou stabilizátory a antidepresiva jsou používány. V každém případě bude nutné pokračovat v provádění trpělivě ošetření po poradě s lékařem.

, jako korespondenci okolní, nebo soutěžit o nadřazenosti nebo méněcennosti vyhnout přímé kritice a kázání, je důležité, že nemáte ani přijímat všechny mýlit žádosti. Narcistický porucha osobnosti, existuje mnoho být vyřešen v 20. letech. Nicméně, protože vzestupy a pády je také závažné příznaky, je také důležité jít k psychiatrovi, než obdrží velkou psychickou újmu. Bez Kakaekoma jednu osobu, nejprve pokusit se snažit poradit se s lékařem psychiatrie.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena