České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zabraňte předem! Co je to jídlo, které zabraňuje mravenčení, bolí "ohněm plamenem"?

 


brnění bolestivé &hellip, přičemž

Úhlová cheilitis by oba konce ústí (koutku úst) je zanícená, může prasknout, a doprovázené bolestivostí a krvácením …! Příčiny jsou především překyselení Candidy. Kromě toho je nedostatek vitamínů a minerálů jednou z příčin.

Zde ukážeme některé potraviny, které pomohou předejít úhlové cheilitidě! Také je možné snadno zmást oheňový plamen "herpes". Vzhledem k tomu, že každá léčebná metoda je odlišná, je nutné správně rozlišovat a dělat správnou léčbu!

Skupina vitaminu B a nedostatek železa způsobí nástup ...!

Z zejména ve vztahu k úhlové cheilitis je, vitamín B2 a vitamin B6 k udržení zdraví kůže a sliznic, je niacin. Tyto nedostatky jsou faktory pro výskyt úhlové cheilitidy.

Nedostatek vitaminu B také ovlivňuje kůži a hellip! Chci to vzít na každodenní jídlo, aby to bylo krásné pro kůži, nemyslíš?

, ale aby se zabránilo infekci, jako jsou například baktérie, je nezbytné, aktivita lymfocytů a neutrofilů (bílé krvinky) a nedostatek železa, že práce je tupá, síla odporu se sníží na infekci. To je také snadno infikované Candida, která způsobuje úhlové cheilitis.

obsah potravinářského

· páka

vitamín B2 pomoci úhlové prevence cheilitis je velmi často jídlo. Zejména v páce skotu, pánev prasat, B6 je hojně zahrnut. B6, niacin, žehlička je také dobře vyvážená, takže je agresivní potravinou pro ty, kteří jsou vystaveni úzkému cheilitidu.

· nepravý

Skipjack je již známá jako mnoho ryb železa s vysokým obsahem bílkovin s nízkým obsahem tuku zdravé potraviny. "Heme železo" obsažené v rybách se vyznačuje vysokou absorpcí v těle. Obzvláště v krvavé části jsou obsaženy niacin, vitamin B6 a mnoho dalších.

· makrela

vysoká nutriční hodnota vitaminu B2, jakož i úhlové cheilitis, byl s zánětu mohou být stomatitidy a kůže.

Vejce

Vejce jsou údajně kompletní jídlo plné všech živin. Kromě toho, že obsahuje dobře vyvážený vitamín B 2, B 6, železo, pomáhá kolagenu pracovat s bohatými aminokyselinami a udržuje zdravou pokožku.

· natto

natto, které je známo, že je dobré pro tělo, vitamin B6 je úhlové prevenci cheilitis, vitaminu B2 důležité, a obsahuje železo je také bohatá.

Natto je také efektivní pro zdraví a výživu!

Buďte opatrní, protože existuje nebezpečí nadměrného předávkování, pokud budete jíst příliš mnoho.

· řasy

mořské řasy tak vysoko, jak nutriční hodnotou je označován jako „moře zelené a žluté zeleniny“, vitamin B2 ,, vitaminu B6 a obsahuje železo-bohatý. Kromě toho obsahuje hodně vlákniny a esenciální mastné kyseliny, stává se vyváženou stravou silnou stránkou.

Vitamíny a minerály jsou také nezbytné živiny, aby se pokožka krásně a krásně kromě prevence úhlové cheilitidy. Začněme do každodenního života trochu po krocích a usilujeme o vnitřní krásu!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena