České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Menopauzální porucha je stále mladá? Co je způsob, jak kompenzovat ženské hormony, které se rychleji snižují!

 


Příčiny poruchy těla …

Nějak můj stav je špatný. Až dosud nebylo nic … Možná je to špatná hormonální rovnováha. Pokud ji opustíte, může se stát mladistvou sezonní menopauzou.

Ženské hormony mají roli při regulaci funkce těla, poruchy sekrece se objeví jako různé příznaky, jako jsou závratě, bolesti hlavy, podráždění.


Doplňte estrogen

Menopauzální příznaky jsou způsobeny poklesem hormonu ženského hormonu estrogen (hormon folikulu). Při poklesu estrogenu klesá kostní minerální hustota. Další dráždivé věci se zvyšují, mohou se vyskytnout obavy z poklesu vzhledu, kolapsu tvaru těla a ztráty vlasů.

Chcete-li zmírnit tento příznak, je třeba doplnit přísady, které působí jako estrogen.

Pokud se stanete závažným, může se vyvinout deprese, takže pokud hormon vašeho dámy chybí, dejme to dobře a vyrovnejme to.

Příprava hormonální rovnováhy

Jako trend v posledních letech se ženy s nízkou hormonální rovnováhou zvyšují. Menstruační bolest a PMS jsou způsobeny hormonální rovnováhou a je to symptom, který se projevuje u asi 80% žen.

Přestože porucha hormonální rovnováhy může být léčena interním lékařem, mohou se objevit vedlejší účinky, proto se doporučuje upravit hormonální rovnováhu dietou s malým rizikem nebo rizikem .

Zvláště doporučujeme natto. K uspokojení potřebného množství dne může být přijato asi 1 balení.

Jak to bylo? U žen se hormony stávají méně a je důležité připravit hormonální rovnováhu, aby přežila menopauza. Kolegium pro péči o pleť má mnoho užitečných článků o hormonální rovnováze. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena