České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Suché oko se stresem! Co? Podrážděná nebo mechanismus, který vede k suché oči unavený

 


bod vegetativního nervového poruchy …

autonomní nervy, za „sympatické“ na činnost mysli a těla, Parasympatický nerv, který vytváří zbytek mysli a těla, je tvořen dvěma druhy nervů. Sympatický nerv pracuje hlavně v denní době a parasympatický nerv funguje při spánku v noci nebo při relaxaci. Oba nervy vyrovnat,
že úspěšně přešel ve dne v noci

​​způsobit rozrušení tato rovnováha je stres a nepravidelná život. Nebo nemají obavy a úzkost, a zdůraznil, že obdobný nebo unavené tělo, připravený soucitně byl stále rozrušený. Sonaruto, přepínání mezi parasympatickou již není dobře, jsem rovnováhu autonomního nervového zhroutí.

Autonomní nervy mají tendenci se zhroutit při stresu. Ve skutečnosti je však zvyk dělat také autonomní nervovou poruchu a hellip; Připravte si zvyky životního stylu a najděte způsob, jak relaxovat a vyvažovat autonomní nervy.

Množství slz je sníženo stresem!

Tato porucha autonomních nervů má velký vliv na důležité slzy očí. Sekrece slz dominuje parasympatický a sympatický stresem je v nadřazenost státu, se říká, že množství sekrece je snížena.

suché oko, škrábance na povrchu oka kapky slz ve výši ztráty a slz kvality, oči suché, bolestivé, je příst, symptomy, jako dochází k onemocnění. Zdá se tedy, že snížení sekrece slz ve stresu způsobuje suché oko.

stres se zvyšuje počet suchého oka opatření 3 volební

· blikají, kdy mnozí blikání bude stimulem pro výzvu sekreci slz. Také proto, že má funkci, která vede k tomu, že slzy překračují povrch očí, je důležité pro prevenci a opatření proti suchému oku. Vědomě zvýšíme počet blikání

Mezi suchými oči a kontaktními čočkami existuje hluboký vztah. Lidé, kteří nosí kontaktní čočky, mají tendenci být suché oko více než lidé s pouhým okem a hellem; Pokud používáte kontakty, zabraňte suchým očím správnými opatřeními.
kde sekrece slz stresem opotřebení kontaktů, aby se zabránilo, pokud máte pocit,

· stres je nízká, a pokud je aplikován kontaktní trvá velkou zátěž pro oči. Když máte pocit stresu, nepoužívejte kontaktní čočky.

· oční snížením sekrece slz do očí kapky, zvlhčovač vzduchu udržuje vlhkost oka bude snazší vyschnout. Zabraňme vysušení očí udržováním vlhkosti v místnosti pomocí zvlhčovače, takže oči se otevírají očními kapkami.

Když je autonomní nervová porucha způsobena stresem, poruchy se objevují všude v těle. Zatímco opatření na suché oko, jako je popsáno výše, například, najít způsob, jak relaxovat, stres sám o sobě co nejvíce zkusme být zmírněny!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena