České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Čistící Tipy „vůně Edition“

 

žít sám
Co je důležité je znát „vůni zdrojů“,
být odříznut od původního

chvíle, kdy jsem otevřel dveře a vrátil, „Wow ! Co tento zápach !? „nebo vůně unášená jako“ Mowa‘, už jste někdy přemýšleli, odkud spolu?„a podobně? Chcete-li to, poznat „vůni zdrojů“, je třeba odříznout od originálu.

pro mnohé jako zápach levného „chirurgie péče“ v místě

zdroj zápachu, vstup obuvi a obuvnického skříně, kuchyně, WC, kolem vody, jako jsou například koupelny, A překvapivě lůžko. Zabraňme nepříjemnému zápachu pečlivou údržbou.

První se obávají jsou obsaženy ve skříni (vchod)

dům, přední dvířka zápachu. Hlavní příčinou jsou boty a boty.

a ne dát pryč, aby se zabránilo způsob
čichu

1 den nošení nasáklé potem v botách neporušené skříně, uschnout. Obuv a boty boxy, zabránit vůni v sterilizace a antibakteriální spreje, jako je přední dveře mat.

Koš nebo sítko (kuchyně)
kuchyně

vysokoteplotní sezóna zejména nechat odpadky v kuchyni je přísně zakázáno! Určitě je zdrojem špatného zápachu. Nejen trojúhelníkové kout a odpadky, vyžaduje pozornost na sítku, který je připojen k výpusti.

zabraňuje způsob
vůně

odpadky je vyčerpána, pak uzavře a dát pryč co nejvíce často. Když to není vyhodit hned v předstihu přes deo sprej na odpadky pokaždé, když vyhazovat odpadky. Vzhledem k tomu, trojúhelníkového rohu nebo na sítku nepřilepí je sliz, udržet čisté mytí pilně v kuchyňském nádobí nebo čistící prostředek. Aplikujte stlačovací prostředek asi 5 minut a vypusťte vodou.

nepříjemné příčinou zápachu odtoku vody (koupelna)

koupelna v koupelně, kromě formy, je vypouštěcí otvor a kolem trubky uvnitř hlíny.

Jak se vyhnout pach

úlomků, jako jsou vlasy, které bylo připojeno k síti elektrické drenážní po koupání každé pouzdro je odstraněno. Up knoflík s hedvábným papírem nebo malého plastového sáčku, jakmile je zabalen do odloží jednoduché zbavený nečistot ruce. Přes koupelně detergentu po užití odpadky, stále třel se štětcem nebo houbou. Když se vůně a ucpání náladu, mějte na přímém čisticí prostředek pro drenážní trubky k výpusti, průtok v pozdějším vodě.

WC

WC hranice a na zadní straně záchodového sedátka, moč křídla bylo potřísněné na zdech a podlaha se stala příčinou zápachu.

zabraňuje způsob
vůně

zadní a WC hranice a vnější záchodového sedátka, pilně očistěte toaletu pro otírání prostředku a toaletní papír na podlahu. Často umyjte toaletní podložku nebo aplikujte sterilní /deodorantní sprej.

Jednou z příčin zápachu z postelí a futon

pokoje, ložní prádlo. Během spánku se pocit potem a sebumem nasáklým zdrojem vůně.

brání způsob
vůně

povlak na polštář a listy, s použitím bělicí činidlo na bázi kyslíku ve spojení s prací prostředek, pečlivě promyje dezinfekčním prostředkem. Není-li okamžitě umýt, dát případy a povlečení polštáře, rozprašovací činidla s sterilizace a antibakteriálním na krytu futon po probuzení. Polštáře a ložní prádlo, které nelze prát v visí ven, kde větrání je dobrá slunečných dnech.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena