České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Protože je neviditelný! Zúčtněte efektivně efektivně

 


4 typy klíšťat ve vašem domě!
v

· Hyoudani jeden rok viděl roztoči, koberec nebo postel, máte takový hodně polštář. Říká se, že 70% až 90% vnitřního roztoče je tento roztoč leoparda. Zvýšíme lidské lupy a červené oči jako výživu. To neznamená, že se odkazuje na člověka, ale když ohniska, můžete kostry výkaly roztočů se staly alergen způsobující alergické onemocnění (nemoc).

· Konadani má rád teplo a vlhkost a roste v deštivém období a tak dále. Kromě tatami se také chová k jídlu a lékům. To neznamená, že se odkazuje na člověka, ale když ohniska zvyšuje Tsumedani k tomuto roztoči a návnadu.

· Tsumedani obvykle, ale je méně roztočů v interiéru, Tsumedani také vypěstovány Hyoudani a roztoči, které Tsumedani je návnada na ohniska. Obývá převážně koberce a tatami. Necípím krev, ale propírám lidi a nasávám tělesné tekutiny. Pokud dojde k bodnutí, objeví se po 1 až 2 dnech zarudnutí, otoky a svědění a příznaky mohou trvat přibližně týden.

· Infestuje tělo a hnízdo prachových myší a krvácí. Když zemřou parazitické krysy, pohybují se a odebírají krev od lidí. Sání krve se často provádí v noci a poškození se často projevuje od června do září. Ať už je krev nasávána, okamžitě se objeví zarudnutí nebo papule, nebo po 1 nebo 2 dnech s intenzivním svěděním.

, ale také Existuje celá řada roztočů v místnosti, k chovu v obličeji " obličejových roztočů " to víte? Ve skutečnosti je taková lepkavá, jak je nadace hrudková, a je tak dobrým místem chovu bakterií! Strašná věc, když se dotýkáte své tváře těmito obláčky, je, že roztoči se budou chovat na vaší tváři!

by byl bodnut k OK

Tsumedani a Dům roztočů v over-the-counter léky, pokud je mírná, pokud jste přijít s příznaky, jako je svědění a zarudnutí, komerčně dostupné, pokud je mírná Může reagovat svěděním.

Pokud jsou příznaky silné, mohou být předepsány steroidní topické léky nebo antihistaminika. Nicméně, tato léčba je metoda pro potlačení příznaků, které jsou mimo tehdy, pokud jste pevně boj s roztoči, což může vést k příznakům znovu bodal

Důležité je snížit vlhkost Čištění často!

Lupiny a červené vlasy jsou moje oblíbené klíště. Mezi ně patří nenasycené mastné kyseliny a roztoči, které se stanou také aktivními. Často čistíme koberec a podlahu a odstraňujeme roztoč. Vzhledem k tomu, jako jsou potravinové úniky a pet vlasy sladkostí i návnadou roztočů, rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky Pojďme vyčistit zvláštní pozornost.

" Dům roztočů " pokud jste v první vyhlazení krys! Poté, co se zbavit potkanů ​​prováděných dezinfekci a částečné vyhlazení celé místnosti proti roztočům domácího prachu, pojďme odstranit trus a mrtvoly na konci pevně vysavač. Pro život bez alergie je důležité důkladně vyčistit! Pokud udržujete pokoj čistý, budete cítit jak vzduch, tak i srdce.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena