České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zastavte někoho! Jak mohu zastavit náhle "škytavku"?

 


a totožnost škytavku svalové „membránou“ je křeč, která se nachází pod Kore

plic, budou smluvně svaly hlasivek. Průchodem skrze zúženou hlasivek dechu, tedy zvuk, jako je „balík“ je totožnost škytavka.

Většina škytavka, ale zastavit léčitelství, pokud trpíte vážnou nemocí v těle vyvolat onemocnění, může se nezastaví v tom, že nemají léčit nemoc.

nemusí zastavit škytavku, takže pokud po něm následuje příliš dlouho, může trpět mozku a plic, duševně nemocné. Najdeme nejprve lékaře v interní medicíně.

Šumivé pití alkoholu, co je kore?
škytavka, které se vyskytují v zájmu pil

sycené nápoje, žaludek spread žaludeční stěna ztrácí tah „žaludeční dilatace“ je to, co přechodné příčiny.
a škytavka, které se vyskytují u

velkém množství jíst, to je to, co škytavka alkoholu dochází v důsledku být kvůli žaludeční roztažení. Tyto škytalení se přirozeně zastaví v krátké době.

Pro sýtené nápoje je převážně chladno. Membrána je stimulována pití studených nápojů sycených oxidem uhličitým, dojde škytavka.

Oxid uhličitý obsahuje hodně oxidu uhličitého. Při požití se oxid uhličitý v těle zvýší najednou. Poté je mozek mylně domnívají, že je nedostatek kyslíku, a mylný pokus zachytit velké množství kyslíku. V důsledku toho má tendenci způsobovat škytavku.

Pokud se nemůžete zastavit škytavka pít jak

sycené vody zastavit škytavku, a nebo zastavení uklidňuje bránici, zhluboka se nadechněte a dech s šálkem teplých věcí, zastaví škytavku Počkejme.

ledaže by škytavka, které přicházejí z nemoci, nic přírodě a škytavka nesmí se zastavit, ale může také vést k prodloužené a nepříjemné, jako je ztráta chuti k jídlu a poruchy spánku.
nebo vytáhnout jazyk

Druhá, jíst sladké věci, přiložil prst v obou uších, je zde lidových prostředků, jako je například dýchání pomocí papírový sáček.

Tato metoda je způsob účinku lze očekávat zastavit, když jsem vstal škytavku.

Už se nebojím! I mimo škytavka nevadí …

Jak bylo. Najednou, když se najednou rozbušíte, máte pocit, že je nepříjemné. Pokud na sobě správné znalosti škytavka, kdy není třeba se obávat, i když k ní dojde. The University Health Care, má článek, který ostatní slouží také na škytavku. V každém případě se prosím podívejte.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena