České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Mama je "10 vteřin objetí" je vhodná metoda přepínání od štipce k šťastnému!

 

Pro matky jsou nejdůležitějším pokladem děti. Směje se spolu každý den, ale aby vám říct, že si myslím, že tam je ... a dobrý přítel rodič-dítě ideálního obrazu, vychovává děti, které si nemohou dovolit tak snadno. Plakala jako „Nenávidím ~!“, Myslím, že často hněvají s ... posledním plakal jako „objetí ~!“ „Jdi pláč nemá !! moc neví Tak už!“.

V takovém případě bych doporučil "držet 10 sekund"! Tentokrát představím o "10 sekundovém držení" nejlepší způsob, jak šťastně přejít mezi matkou a dítětem.

10 s Jaký druh obejmu?

Počítáme dohromady až deset, jak to naznačuje název!

Držte mě 10 vteřin tak, jak jste říkali, je to způsob, jak obejmout dohromady deset. Dokonce i když vaše dítě nemůže počítat čísla ještě. Zatímco ji pevně držíte, pomalu ji počítáte jako "Miluji tě". Jak se počítáte, zjistíte, že dítě je dostatečně klidné, aby vás překvapilo.
a když to není připojen ruční pláč

děti, jako jsou oddělené v době nákupu a prodeje v jako je mateřská škola, údivu a dětí v této 10sekundové objetí je možné přepínat.

Kdy vlastně používáte? Myslím, že byste zadat rapl přepnutí maličkost

Děti při
příčinou

vztek pláče asi nedal ruku. I když se snaží přes širokou škálu hlasu v době, navždy bude násilně pláč „GYA !!“, i zde bude frustrovaný. A nakonec křičí v klidu a mají tendenci být bludným kruhem self-nenávisti. · · ·. V takovém případě řekněme: "Co se děje? 10, držte mě, pojďte k mamince!"
bez nuceného objetí, když

zdráhá, počkejme a řekl: „Pojď Když se obejmout, aby se stal chtějí“. I když poprvé budu plakat, určitě tě nechám držet. Nech mě přijmout, pojďme klidně počítat klidným hlasem: "Whoa. Mohlo by být dobré, kdybyste k tomu, aby se vaše dítě vrátilo k záchvatu, které způsobilo záchvaty v časování počítání.

V době, kdy to počítám, je moje dítě rozhodně klidné a frustrace máma má být klidná. Pomalu promluvte, na co jste se blázen. Děti, které se upokojily, tvrdě tvrdí své pocity.

Důvodem je, „myslím, protože maminka byla svévolně rozhodli chtěli vybrat ponožky na vlastní pěst.“ „Protože máma ne poslouchat můj příběh ....“ a podobně, jen málo věcí, Mohlo by to být. Stále se drží objetí, jestliže dva lidé mohou mít volný čas pomalu mluvit, dítě si bude moci myslet, "maminka mi rozuměla".

Nemůžu se rozloučit v mateřské škole! Dokonce takový čas držet objímání na 10 sekund.
předány

školce, když pláč už chci zaměřené společnosti „- Chci jít s mámou !!“, ale je zde také bolestivé, a to nejen, že si myslím, že pozdě Někdy mě podráždí. Děti jsou také citlivé na drobné změny, takže brzy zjistí, že jsou odvedeny od matky a to se někdy stává.

V té době řekněte "prosím, držte 10 10, nechte si koupit" a držte ho pevně na 10 sekund. Pokaždé, když se přiblížím k 10, myslím si, že děti se mohou cítit rozpačitě v klidu. 10 sekund objetí v době nákupu a prodeje, „zamýšlí strom ー ー ー.“ Na konci trochu déle, a myslím, že may'll objetí naplno posílilo malou sílu.

děti, se zdají být s pořádáním pocitů mezi 10 sekund, budete často po 10 sekund objetí se mi říká: „Máš na to říct.“. Pokud stále musíš řekne, jako například „No - dejme vám speciální Po 20 objetí dnes!“ Dalo by se říci, a zkuste to znovu obejmout.

Už nemůžu chodit - držte mě, když jdu ven. Může být také použita v takových časech.

Nebylo by snadné se obejmout ~ pouze tehdy, když je zavazadla plná? Jen si myslím, že chci, abyste jít trochu víc nějak ... ale pojďme slyšet, že „protože obejmout pouze No 10, a pak také jít?“ Když je „další pokus trochu těžké chodit?“ A také povzbudil k ničemu.

Děti budou také moci opět chodit po tom, co se nad tím zamyslí a po 10 sekundách obejmou. Důvodem je nechat to land, když říká "Juu" v posledních deset. Pokud chodíte s proudem tak, jak je, aniž by jste dělají zvláštní věci, dítě bude správně chodit.

10 sekund Holding je důležitý čas, který dává sílu jak matkám, tak dětem.

Také držte objímání za odměnu 10 sekund.

10 vteřin Objetí přichází nejen v případě, že plačíme, ale když jsme v nouzi. Když jsem byl schopen řádně uklidit, když který napsal štěstí portrét mámy, jako když by to mohlo být laskavý ke svým přátelům, a to i ve scéně, v níž „Myslím, že chci pochválit“ děti s mámou, všemi prostředky tuto 10sekundové objetí Prosím, dejte mi to.
nebo se pohybuje sem a tam ve

objetí, jako když klepnutím „Bylo to úžasné!“ „Děkuji“, a děti a pevně zprostředkovat pocit, že chci říct máma udělala 10sekundové objetí s úsměvem a šťastným úsměvem Budu. Pokud sledujete její usmívající se tvář, její matka bude v pořádku. Když chceš chválit, když chceš fandit, a když máma chce získat sílu od dítěte, zkuste tohle 10 sekund objetí!

Shrnutí

Každé dítě miluje objímání. Zdá se, že je přirozené, že si myslíte, že vás chci, abyste se objímali navždy. Tam byla příležitost k něčemu objetí, když dítě, protože větší, snadné zapomenout na „Chůze na vlastní pěst,“ „Prosím správně bez pláče na takovou věc,“ řekl nedbale hýčkat čas.

Děti potřebují obejmout s matkou, protože je možné udělat více věcí samých a růst. Pouze 10 sekund. Ale v těch deseti sekundách mají děti i matka magickou sílu, aby znovu získali úsměv.

zlobit, když se zdá, že dostat ven mocný hlas, když jste pláče děti, když chcete poslouchat zpevnit děti příběhu nemůže být poslušný, 10 sekund objetí je nejen děti v různých situacích, Je to moc pro mámu. Dokonce i když jste přilepená péči o děti, vyzkoušejte toto 10-ti vteřinové objetí.

(spisovatel /kikki)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena