České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Blíží se stravou [classic Super potravin ve Spojených státech] kouzlu efektivní „kokos“!

 


Variety plné kokosových produktů!
na

Spojené státy americké, kokosové výrobky jsou opravdu hodně! Například známé kokosový olej, z kokosového másla, kokosová voda, kokosový bílkoviny, kokosovým mlékem, kokosový čokolády, kokosu čipy &hellip, a tak dále!

, takže vaření je snadné, kokosového oleje nebo typu postřiku, že šumivé typ kokosová voda, kokosová moučka, také organické typu kokosových produktů několika podle vašich představ. Samozřejmě, také prodával jako surový kokosu. Vzhledem k výběru dohromady různé kokosových produktů pro účely a nálady, milovníci kokosu, to je velmi atraktivní!

je lipid, který je obsažen v kokosu?

No, v první řadě dělá, že obsahuje veškeré živiny v kokosu? Za prvé je třeba poznamenat, je lipid, který je obsažen v kokosu. Vzhledem k tomu, že obsahuje, je obtížné na mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, které se nahromadily v těle v kokosu, méně pravděpodobné, že bude tělesného tuku, proto, který má tendenci být použity jako zdroj energie v našem každodenním životě, jsme velmi efektivní lipidů.
včetně

kokosový olej z tohoto druhu dobré kvality, které mají být zahrnuty, jako je modrá ryby a ořechy, potlačit frustrující, protože tam je také funkce z nás vždy klidný náladu, a to i za účelem udržení stabilní duševní to je zásadní. Navíc, při výrobě svaly cvičení a školení, lipidy se stal materiál hormonu, máte mě přispět k tomu, aby naše tělo.

sportovní scénu v kokosu také je velký úspěch!

kokosový obsahuje sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, jako jsou bohaté na minerály. Tyto minerály, působí na různé tělesné funkce, pro nás upravit vyvážení, je velmi důležitou nutriční složkou, aby se i nadále mít obvyklou dobrou kondici.
V

The United States of America, kokosový také pohyb scény je velký úspěch! Například, bereme kokosová voda do sportovních nápojů namísto během cvičení. Chcete-li zahrnout tyto minerály ztratit v potu do kokosu, je to velmi efektivní.

Navíc, kokosová voda, která se prodává ve Spojených státech, neobsahuje lipid, hlavní, že byly komerčně minerální složky nutné v době cvičení. Kromě toho, aby se unavený po cvičení, můžete také spolknout kokosové protein. Také zde, zatímco využití vysoce kvalitní minerální látky obsažené v kokosu, to bylo komerčně plus energie a bílkovin pro přijetí únavu cvičení.

Shrnutí

Jak to bylo? Tropické ovoce kokos, to je super jídlo, které bylo plné životní síly pro přežít horké, drsné prostředí!

Samozřejmě, kokos, a to i v případě požití v jakékoli formě OK! Kokosový olej a med do jogurtu nebo jíst spolu a dát ovoce, pití a dát kokosové mléko v kávě, nebo s ohledem na svačinu místo kokosové čokolády nebo jíst malovat kokosové máslo na pánvi … také, jak je používat opravdu jiný!

I vy byste mohli najít pouze originální menu kokosový a výrobky! Nicméně, to bude ještě „lipid“, upozorňujeme vážně brát příliš mnoho.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena