České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dávejte pozor na matky a děti! Příznaky a prevence

 

o „spalničky“ převládající od jara
Co je náchylná k time-letých I spalničky? Pokud vyvinete spalničky, objeví

příznaky jako „horečka, kašel, rýma, generální vyrážka“.

Kromě toho, s cílem vyčerpávajících při vysoké teplotě, odpor síla poklesla, zápal plic, zánět středního ucha, náchylný ke komplikacím, jako je encefalitida a těžká, tam je také případ smrti.

Každý rok od jara do začátku léta je pro oslavy snadné zvítězit. Dále se říká, že je snadné infikovat z mateřských škol asi od 6 měsíců. Ale proto, že pokrytí očkování rutinního očkování stoupá počet pacientů kojeneckých spalniček, zdá se, že přijde k poklesu rok od roku.

příznaky a řešení
spalniček u kojenců

V posledních letech se spalničky, který je převládající u dospělých. V případě slabé dětství odolné vůči infekci pouze na virus, říká, že je také pravděpodobné, že bude v kritickém stavu kvůli komplikacím.

Je-li napaden virem, a to prostřednictvím inkubační době 10 až 12 dnů, se začaly objevovat příznaky. Průběh spalničky, tím, že vypadá tak, jak symptomů, mohou být klasifikovány jako „katarální fázi“ „vyrážka-life“, „fázi oživení“.

Jako preventivní opatření je očkování jedním ze způsobů očkování. V závislosti na věku můžete získat bezplatné pravidelné očkování. Využijte to všemi prostředky.

a rozlišit spalničky a nachlazení je

spalničky, 38 stupňů před a po horečku, kašel, kýchání, výtok z nosu, jako se objevil překrvení spojivek, bílé na sliznici v ústech Zobrazují se malé skvrny (Koprickové skvrny). I když jednou antipyretikum, okamžitě se stane 39 stupňů před a po vysokou horečkou, se vyznačuje malým červeným vyrážky rozšíří do celého těla.

Existují některé infikované virusem spalniček, který nevykazuje typické příznaky jako je tento. I v případě, očkována jako dítě, to je, že se často v lehce infikovaných imunita je nebo byl nedostatečný k viru.

Pokud nechodíte do nemocnice a myslíte si, že je to zima, je možné, že byste mohl být těžký. Proto, pokud máte pocit, žádné příznaky podobné nachlazení, jako je vysoká horečka, je doporučeno, že jdete do nemocnice co nejdříve.

Jak to bylo? Maminka může být infikována virem a může být přenášena na dětskou "spalničku". Chci si zajistit nemocnici, kam se mohu dostat, aby se v případě nouze nepřála. Další informace o zdravotní péči jsou na vysoké škole ve zdravotnictví. Zkontrolujte prosím to.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena